Praca KELNER Napachanie Jaśkowa Zagroda S.C.

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, przygotowywanie sztućców, szkła, oraz naczyń, nakrywanie stołów, udzielanie konsumentowi informacji dot. serwowanych regionalnych potraw oraz doradzanie, przyjmowanie zamówień. obsługiwanie uczestników prztjęc okolicznosciowych

Data publikacji: 2016-04-08

Lokalizacja: Napachanie (wielkopolskie)

Pracodawca: Jaśkowa Zagroda S.C.

POZNAŃSKA 23, 62-090 Napachanie, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, przygotowywanie sztućców, szkła, oraz naczyń, nakrywanie stołów, udzielanie konsumentowi informacji dot. serwowanych regionalnych potraw oraz doradzanie, przyjmowanie zamówień. obsługiwanie uczestników prztjęc okolicznosciowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Napachanie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rokietnica

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność pracy w zespole

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera - WORD

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w obsłudze klienta, znajomość 1 języka obcego w stopniu komunikatywnym, dodatkowe oczekiwania: wysoka kultura osobista, znajomośc programu GASTRO, chęć uczenia się

Nazwa pracodawcy: Jaśkowa Zagroda S.C.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Nazwisko osoby zgłaszającej: Elżbieta Wilczyńska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*