Praca KELNER Krzęcin Firma Usługowo-Montażowa Wod.-Gaz.

Kwiatowa 2, 73-231 Krzęcin, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
samodzielność w wykonywaniu zadań, mile widziane doświadczenie zawodowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krzęcin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: choszczeński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krzęcin

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: Firma Usługowo-Montażowa Wod.-Gaz.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: choszczeński

Gmina pracodawcy: Krzęcin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krzęcin

Ulica pracodawcy: Kwiatowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*