Praca KELNER Królówka Siwek Sławomir Usługi Ogólno-Budowlane "TIP-TOP"

Miejsce pracy:
32-722 Królówka 488, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, praca na barze, obsługa kasy fiskalnej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Królówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Wiśnicz

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 30.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Komunikatywność. Praca od wtorku do niedzieli na dwie zmiany: 11-19 oraz 14-22.

Nazwa pracodawcy:
Siwek Sławomir Usługi Ogólno-Budowlane "TIP-TOP"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Adres pracodawcy:
32-720 Wiśnicz Mały 33, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Nowy Wiśnicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wiśnicz Mały

Numer budynku pracodawcy: 33

Profil działalności pracodawcy:
Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 950 PLN

POSŁUGIWANIE SIĘ KASĄ FISKALNĄ, PROGRAMEM GASTRONOMICZNYM, OBSŁUGA GOŚCI, PRZYJMOWANIE REZERWACJI ORAZ ZAMÓWIEŃ GOŚCI, SERWOWANIE DAŃ ORAZ NAPOI, NAKRYWANIE DO STOŁU I DBAŁOŚĆ O WYSOKIE STANDARDY GASTRONOMICZNE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE KLIENTA;MIEJSCE PRACY: SZCZECIN;GODZINY PRACY: 06.00-14.00, 14.00-22.00;KONTAKT Z PRACODAWCĄ: C.V NA MAIL p.smuga (at) hotelewam.pl
GRUPA HOTELI WAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER - 1 850 - 2 500 PLN

- Obsługa Klienta restauracji,- Czas pracy: 2-zmiany: 6:00-14:00; 14:00-22:00,- Pracodawca zapewnia możliwosć zakwarterowania,Kontakt: telefon 601-072-662; e-mail:carina (at) hotel.tczew.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CARINA ADAM ANDRYJENKO - 2016-11-02 - Tczew (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Wykonywanie gładzi metodą natryskową, malowanie, przygotowanie podłoża pod gładź, tynki i inne prace zgodne z wnioskiem.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Rzezawa (małopolskie)

KELNER - 2 200 - 2 300 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; wynagrodzenie 2200-2300zł brutto; wstępnie kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 10-15 w celu ustalenia terminu spotkania
Hotel "JANTAR" Anna Ćwigoń - 2016-02-25 - Ustka (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Lutowiska (podkarpackie)

KELNER - 997,4 PLN

wg. programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Karłów (dolnośląskie)

Obsługa konsumentów, dbanie o wygląd sali restauracyjnej oraz zaplecza, mycie szkła oraz sztućców.
Hotel MARHABA Restauracja "ŚNIEŻNIK" - Barbara Ladżyńska - 2016-01-08 - Kłodzko (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

Dobieranie metody do rodzaju obróbki ręcznej lub maszynowej, dobieranie materiałów, narzędzi do rodzaju wykonywanych prac, konserwowanie i zabezpieczanie antykorozyjne.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bochnia (małopolskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 300 PLN

Prace ziemne
MMP sp. z.oo Spółka Komandytowo-Akcyjna - 2016-08-24 - Bochnia (małopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa gościa, przygotownie sali
Posejdon S.C. Tomasz Stroński, Roman Stroński Darłowo - 2016-08-08 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 300 PLN

obsługa gości hotelowych na sali restauracyjnej, dbanie o porządek w restauracji, dbanie o czystość zastawy stołowej, posiadanie wiedzy z zakresu rodzaju potraw, deserów oraz win
Uzdrowisko Ustka Spółka z o.o. - 2015-12-31 - Ustka (pomorskie)

obsługa konsumenta, dbanie o wizerunek lokalu oraz czystość i porządek
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 1 900 - 2 100 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru, układanie art. nabiałowych w magazynie, zabezpieczenie przed zniszczeniem w magazynie.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bochni - 2016-08-17 - Bochnia (małopolskie)

MONTER REKLAM - od 1 850 PLN

Oklejanie tablic, bilboardów, samochodów, montaż tablic, konstrukcji, obsługa maszyn tnących, drukujących.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Bochnia (małopolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Gniezno (wielkopolskie)

obsługa klientów restauracji
J.P. Matras s.c. Młynne 240/3 - 2016-01-05 - Młynne (małopolskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Dreglin (mazowieckie)

PRACE KELNERSKIE
PAŁAC POLEDNO - 2015-11-02 - Bukowiec (kujawsko-pomorskie)

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, mile widziana znajomość języków obcych. Obsługa gości.
ELŻBIETA FILIPIAK CKDS - 2016-09-01 - Orla (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - OGRODNIK - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż i doradztwo w wyborze kwiatów i roślin ozdobnych, pielęgnacja roślin, prace porządkowe
Firma Handlowa "HORTUS" - Alicja Dziadowiec - 2016-05-20 - Bochnia (małopolskie)

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa imprez okolicznościowych oraz obsługa gości hotelowych w restauracji 1 os ( Hotel Villa Riviera - Rzeszów ul. Sikorskiego 18 )1 os (Hotel Rezydencja Alabater - Rzeszów ul. Stafieja 8)CV prosimy kierować na addres e-mail : praca (at) alabaster.rzeszow.pl i manager (at) alabaster.rzeszow.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA - 2016-03-11 - Rzeszów (podkarpackie)

KELNER - od 1 750 PLN

Przygotowywanie sali restauracyjnej do obsługi kelnerskiej, tj. przygotowywanie sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Zawiercie (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Brody (mazowieckie)

Obsługa gości.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Zamość (lubelskie)

Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich; serwowanie potraw, napojów; sprzątanie ze stołów z zachowaniem higieny; inkasowanie należności, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
Condohotels Management Sp. z o.o. - 2016-09-08 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - 1 850 - 3 000 PLN

Pomoc przy wznoszeniu budynków i inne prace budowlane
Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych "BUDRYS' Ryszrad Śliwa - 2016-03-07 - Kierlikówka (małopolskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Słubice (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed