Praca KELNER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pr. interw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Data zakończenia pracy: 01.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MONTER - od 1 900 PLN

wykonywanie prac monterskich
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych zgodnie z pełnomocnictwami
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA REF. 30- - od 2 300 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie obiektów.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kielce (świętokrzyskie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

czyszczenie osadu nazębnego, konsultacje higieniczne, wybielanie,
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. załacznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Czarnków (wielkopolskie)

BRYGADZISTA - do 1 850 PLN

Nadzór nad konfekcjonowaniem nasion. Tłumaczenie z j. rosyjskiego i ukraińskiego. Pozyskiwanie i kontakt z klientami na Ukrainie.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Legnica (dolnośląskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji
KRAJEWSKA TERESA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA NOCLEGI - 2016-04-21 - Pieńsk (dolnośląskie)

DYREKTOR GENERALNY - od 14 700 PLN

Nadzór nad przygotowaniem budżetu, zarządzanie biezącą działalnością firmy, przestrzeganie/realizowanie procedur SOX, kontakty z zagranicznymi kontrahentami z różnych krajów (Europa, Azja). Praca w Bielsku-Białej od poniedziałku do czwartku w godz. 7.30-16.00, w piątki 7.30-13.30 (możliwe również delegacje np. do Japoni).
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Fasty (podlaskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości restauracyjnych, przyjmowanie i realizacja zamówień, serwowanie dań i napojów
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 050,32 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, dostawy towaru dla klientów, praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Podolszyn Nowy (mazowieckie)

KASJER SPRZEDAWCA (44I RPO) - od 1 750 PLN

prace interwencyjne: Przygotowywanie produktów do sprzedaży, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, sprawna realizacja zamówień składanych przez nabywców, inkasowanie należności za sprzedane produkty, załatwianie reklamacji zakupionych towarów, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Józefów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

podanie
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Radomsko (łódzkie)

POMOCNIK CIASTKARZA - do 2 270 PLN

przygotowywanie surowców do wypieku róznego asortymentu ciastek, praca na umowę na czas określony na jedną zmianę, oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Wrocław (dolnośląskie)

LAKIERNIK WYROBÓW DRZEWNYCH - od 1 850 PLN

Lakiernik wyrobów drzewnych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Olesno (opolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

MAGAZYNIER - BRANŻA BUDOWLNA
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Czarna (podkarpackie)

PRACOWNIK ŚLUSARNI - od 1 750 PLN

Przygotowanie detali do spawania.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Borowina Sitaniecka (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Załadunek i rozładunek, wymagane uprawnienia na wózek widłowy.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 950 PLN

kierowanie pojazdem
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Wołczyn (opolskie)

POSADZKARZ - od 1 870 PLN

przygotowywanie podłoża, przygotowywanie zaprawy, docinanie płytek
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Pajęczno (łódzkie)

44 - KONFEKCJA PAKOWANIE KOSMETYKÓW - od 1 850 PLN

pakowanie kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK DO SPRAW KREDYTÓW - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Jawornik (małopolskie)

FRYZJER - od 1 233 PLN

Praca w zawodzie, 1/2 etatu lub 3/4 etatu (wymiar etatu do uzg.)
SALON FRYZJERSKI KAZIMIERA JUSIĘGA-CIESIELSKA - 2016-04-12 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Czostków (świętokrzyskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Krakowska 1 Kraków. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-07-09 - Kraków (małopolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO (Z) - od 2 265 PLN

dydaktyka i wychowanie
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK TARTACZNY - od 1 850 PLN

Pracownik tartaczny
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kosiorki (podlaskie)

FLORYSTA - do 1 850 PLN

przygotowywanie kwiatów i dodatków florystycznych do sprzedaży, pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych, dbanie o wygląd i estetykę ekspozycji, wykonywanie kompozycji, wstępna obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Mielec (podkarpackie)