Praca KELNER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pr. interw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Data zakończenia pracy: 01.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ MONTAŻYSTA - od 13,1 PLN

czyszczenie, szlifowanie elementów armaturyprzygotowanie podzespołów do dalszego montażupakowanie gotowego towaru
Randstad Polska Sp. z o.o. - 2017-04-13 - Kraków (małopolskie)

BETONIARZ - od 2 000 PLN

wyrób i montaż płyt betonowych
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

HYDRAULIK - od 1 750 PLN

Montaż instalacji co, cwu, kanalizacji. Dojazd do klienta, dowóz materiałów hydraulicznych.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - od 1 850 PLN

praca na staowisku ( praca na terenie Krakowa + teren całego kraju - dowóz zakwaterowanie )
Przedsiębiorstwo Handlowo-Budowlane EMKART Jarosław Trzaska - 2016-11-04 - Kraków (małopolskie)

ZBROJARZ - od 2 400 PLN

Zbrojenie stropów, słupów, belek, wind, klatek schodowych, praca na rusztowaniach powyżej 3 metrów. Praca w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Wrocław (dolnośląskie)

MALARZ - do 1 800 PLN

Wykonuje prace malarskie w pomieszczeniach budynków mieszkalnych, biurowych oraz w budynkach produkcyjnych (hale fabryczne, magazyny itp.); zajmuje się przygotowaniem różnych rodzajów podłoży pod malowanie, przygotowaniem gruntowników i farb oraz malowaniem powierzchni ścian, sufitów, elewacji, pokrycia dachów, stolarki i ślusarki budowlanej, konstrukcji i elementów metalowych, konstrukcji i elementów drewnianych; malowaniem napisów i elementów ozdobnych i innych.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

obsługa klienta i cateringiowa i imprez okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PLACOWO-PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

zamiatanie rampy,zamiatanie kostki wokół budynku, latem podlewanie i plewienie w kwiatach i tujach, zimą odśnieżanie rampy i placu, wyrzucanieśmieci z koszy wokół budynku, pilnowanie porządku wokół budynku,
ROBERT ZIEMIANEK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ROBIN'S" - 2016-06-15 - Kraków (małopolskie)

TATUAŻYSTA - do 2 500 PLN

Wykształcenie średnie/ wyższe; doświadczenie na podobnym stanowisku; umiejętności; zakres obowiązków: tatuowanie artystyczne, projektowanie; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Gliwice (śląskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 2 400 PLN

POMOC W PRZYGOTOWYWANIU DAŃ TRADYCYJNEJ KUCHNI TURECKIEJ, KROJENIE WARZYW, PRZYGOTOWYWANIE SURÓWEK, PRZYGOTOWYWANIE SOSÓW I NAPOJÓW
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Puławy (lubelskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Konin (wielkopolskie)

FRYZJER M.K - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK/ŚLUSARZ - 997,4 PLN

baza transportu i sprzętu - eksploatacja i przegląd sprzętuwarsztat i dział techniczny - dokumentacja robót, zaopatrzenie i prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

PRODUKOWANIE ROLET ZEWNĘTRZNYCH, WEWNĘTRZNYCH ORAZ MOSKITIER
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kościerzyna (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 2 000 - 3 000 PLN

rozwóz, przewóz towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Olewin (małopolskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Przygotowywanie podłoży do malowania, przygotowywanie gruntów i farb, malowanie powierzchni ścian i sufitów, elewacji, pokrycia dachów i stolarki budowlanej.WYMAGANIA:wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie. Praca na terenie powiatu jarosławskiego.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 2 000 PLN

Obsługa dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Wykonywanie drobnych prac konserwatorskich i prostych prac naprawczych wewnatrz i na zewnatrz, utrzymywanie terenów zieleni.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Tarnawatka (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OCHRONY PRZYRODY - 997,4 PLN

specjalista do spraw ochrony przyrody
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNY (S) - 997,4 PLN

Ewidencja przychodzących i wychodzących dokumentów, stosowanie rzeczowego wykazu akt, sprawdzanie i kwalifikowanie dokumentów uczniów, zapoznanie się z zasadami rekrutacji uczniów do szkoły, zapoznanie sie z dokumentacją prowadzoną w szkole
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wojnicz (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

obsługiwanie pod nadzorem maszyn i urządzeń,pieców oraz apartury kontrolno-pomiarowej.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Zambrów (podlaskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER-BUFETOWA-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków półgastronomicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, sprzedaż art. branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Żory (śląskie)