Praca KELNER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pr. interw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Data zakończenia pracy: 01.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

WYPIEK WYROBÓW CUKIERNICZYCH
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Skierniewice (łódzkie)

PIASKARZ - od 1 850 PLN

Prace piaskarskie
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Malbork (pomorskie)

ASYSTENTKA DZIAŁU SZKOLEŃ STAZ PO WER - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów, formułowanie pism, tworzenie baz klientów, nawiązywanie nowych kontaktów z wykładowcami, aktualizacja strony internetowej, prowadzenie rozmów handlowych, prowadzenie ewidencji uczestników, nadzorowanie portali branżowych, analiza ofert konkurencji, reprezentowanie firmy przy organizacji szkoleń, przygotowanie materiałów szkoleniowych, reklamowych, fax-mailingów, e-mailingów
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Piaseczno (mazowieckie)

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH - 997,4 PLN

praca w dziale informatycznym firmy, wsparcie informatyczne pracowników firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Ruda Śląska (śląskie)

KUHCHARZ (J. ANGIELSKI) - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Warszawa (mazowieckie)

STOLARZ - 2 000 - 2 400 PLN

Obsługa maszyn stolarskich, montaż elementów stolarskich drzwi i okien
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Tylmanowa (małopolskie)

PROJEKTANT MEBLI - od 2 000 PLN

wykonywanie projektów mebli, przygotowywanie ofert i nadzór nad realizacją, znajomość branży meblowej, doświadczenie na podobnym stanowisku
ALNAG Barbara Wróbel - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

SORTOWACZ ODPADÓW KOMUNALNYCH - 997,4 PLN

Sortowacz odpadów komunalnych
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Puszcza Miejska (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - DO 30 ROKU ŻYCIA NK - od 2 050 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Wągrowiec (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, wykonywanie zabiegów kinezyterapeutycznych, wykonywanie masażu klasycznego, wykonywanie rehabilitacji w domu pacjenta, prowadzenie dokumentacji medycznej, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Turek (wielkopolskie)

RZEŹNIK K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Marki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa magazynu, przyjęcie i wydawanie towaru, kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie zamówień, utrzymanie porządku na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Malbork (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie ciągników sidłowych
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Przybyradz (zachodniopomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 925 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Limanowa (małopolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 3 500 - 5 500 PLN

Realizacja dostaw towarów do stałych Klientów zlokalizowanych na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Prowadzenie i obsługa samochodu dostawczego/ ciężarowego. Załadunek i rozładunek ręczny transportowanych towarów.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

rozpoznawanie i sprawdzanie pod kontem rachunkowym i merytorycznym dokumentów księgowych ich zaewidencjonowanie i na tej podstawie tworzenie deklaracji podatkowych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Celbowo (pomorskie)

PRACOWNIK HALI - KASJER - od 2 200 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH/MŁODSZY REFERENT PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażuZapoznanie się ze Statutem Powiatu Pilskiego,Regulaminem Organizacyjnym Starostwa Powiatowego w Pile oraz strukturą organizacyjną Wydziału Oświaty.Przekazywanie korespondencji do wydziałów w/m.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Piła (wielkopolskie)

PILARZ - 997,4 PLN

Cięcie profili PCW piłą dwugłowicową z posuwem pneumatycznym. Ładowanie wózka transportowego. Wykonanie rowków odwadniających. Obróbki słupków z frezowaniem łącznie. Montaż zbrojeń stalowych. Znakowanie elementów.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 900 PLN

Załadunki samochodów, rozładunki samochodów, segregacja wyrobów na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Ruszkowo (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

Montaż złącz kablów; skręcanie obudowy złączy; wyposażenie części elektrycznej złącza.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Bielawa (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

STAŻ DO 30
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Wągrowiec (wielkopolskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

montaż stolarki budowlanej,
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Szczuczki (lubelskie)

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - 997,4 PLN

- zapoznanie z organizacją świetlicy, - zapoznanie z prowadzoną dokumentacją- sprawowanie opieki nad dziećmi- planowanie tematyki zajęć, ich form i metod prowadzenia- planowanie zajęć tematycznych rozwijających uzdolnienia i zainteresowania,- prowadzenia zajęć dydaktyczno - wychowawczych- współpraca z rodzicami
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Gorlice (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

INSPEKTOR DS. CZŁONKOWSKO-MIESZKANIOWYCH - od 1 900 PLN

Obsługa działu członkowsko-mieszkaniowego w spółdzielni mieszkaniowej. Wynagrodzenie: 1900 zł brutto + premia regulaminowa + dodatek za wysługę lat.
Spółdzielnia Mieszkaniowa "JUTRZENKA" - 2016-02-25 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed