Praca KELNER Kominy Zakład Fryzjerski "SZYK"; Usługi Dla Rolnictwa; Działalność Gastronomiczna i Hotelarstwo Hanna Szulc

Miejsce pracy:
87-300 Kominy 1, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości, serwowanie dań i napojów, pomoc w kuchni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kominy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brodnica

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie minimum zawodowe, wymagane doświadczenie w zawodzie kelner;

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy:
Zakład Fryzjerski "SZYK"; Usługi Dla Rolnictwa; Działalność Gastronomiczna i Hotelarstwo Hanna Szulc

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP+ CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kominy

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*