Praca KELNER Knurów FIRMA "SŁOWIK" - WIŚNIOWSKI ADAM

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Wykształcenie min. zawodowe; wymagane doświadczenie zawodowe na ww stanowisku; książeczka sanepidowska; obsługa gości restauracji; umowa na okres próbny; miejsce pracy Knurów;

Data publikacji: 2016-03-02

Lokalizacja: Knurów (śląskie)

Pracodawca: FIRMA "SŁOWIK" - WIŚNIOWSKI ADAM

Miejsce pracy:
Ks.Koziełka, 44-190 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wykształcenie min. zawodowe; wymagane doświadczenie zawodowe na ww stanowisku; książeczka sanepidowska; obsługa gości restauracji; umowa na okres próbny; miejsce pracy Knurów;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Knurów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gliwicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Knurów

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: FIRMA "SŁOWIK" - WIŚNIOWSKI ADAM

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Adres pracodawcy:
-, 44-190 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 10.00 do 20.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 10.00 do 20.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: gliwicki

Gmina pracodawcy: Knurów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Knurów

Ulica pracodawcy: -

Profil działalności pracodawcy: Produkcja sucharów i herbatników

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*