Praca KELNER Karpacz FHU Michał Kotowski

KONSTYTUCJI 3 MAJA 45/1, 58-540 Karpacz, powiat: jeleniogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa kelnerska w restauracji ala karte, sprzatanie sali konsumpcyjnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karpacz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jeleniogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Karpacz

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe. Miejsce pracy: Karpacz, Restauracja "AURORA"

Nazwa pracodawcy: FHU Michał Kotowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Miejsce pracy: Restauracja "Aurora", Karpacz

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: jeleniogórski

Gmina pracodawcy: Karpacz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Karpacz

Ulica pracodawcy: KONSTYTUCJI 3 MAJA

Numer budynku pracodawcy: 45

Profil działalności pracodawcy: Restauracja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*