Praca KELNER Kamieńsk CATERING GROUP Centrum-Południe Spółka Cywilna MIROSŁAW DREWNIAK, WALDEMAR HOŁÓWKA & MARCIN STAŃCZYK

Piła Ruszczyńska, 97-360 Kamieńsk, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: obsługa klienta wydawanie posiłków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamieńsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kamieńsk

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy:
CATERING GROUP Centrum-Południe Spółka Cywilna MIROSŁAW DREWNIAK, WALDEMAR HOŁÓWKA & MARCIN STAŃCZYK

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Ulica pracodawcy: Tysiąclecia

Numer budynku pracodawcy: 2

Nazwisko osoby zgłaszającej: Mirosław Drewniak

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 750 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "FART" Zbigniew Marszałek - 2015-11-05 - Jasło (podkarpackie)

KELNER - 997,4 PLN

Przygotowywanie sali restauracyjnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Chudoba (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 380 PLN

-praca w dziale produkcji-wizualna kontrola jakości wyrobów-bezwzględne zachowanie przepisów BHP-utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Radomsko (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa kelnerska, barmańska, pomoc w kuchni przy posiłkach zimnych i gorących, doradztwo sommelierskie.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Trzebieszowice (dolnośląskie)

Bezpośrednia obsługa klienta,sprzątanie sali obsługi.
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Kutno (łódzkie)

KELNER - od 1 900 PLN

PRACA W RESTAURACJI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU NA DWIE ZMIANY W GODZINACH: 9:00 - 17:00 ORAZ 10:00 DO - 18:00. W ZAKRES OBOWIĄZKÓW WCHODZI OBSŁUGA KLIENTA NA SALI KONSUMPCYJNEJ, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI, PRZYGOTOWYWANIE STOŁÓW POD PRZYJĘCIA, ZNAJOMOŚĆ KARTY DAŃ. OD OSOBY APLIKUJĄCEJ NA STANOWISKO WYMAGA SIĘ MIŁEGO USPOSOBIENIA DO KLIENTA ORAZ CHĘĆ WSPÓŁPRACY W ZESPOLE.
FIRMA BARTEK - 2016-12-19 - Rzeszów (podkarpackie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa klienta przy stoliku, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, sprzatanie sali oraz stolików
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Zielonka (mazowieckie)

KELNER - 1 850 - 2 200 PLN

Wykształcenie: kierunkowe; mile widziane doświadczenie zawodowe; prawo jazdy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem; akt. książeczka sanepidu; dbanie o czystość w lokalu, estetykę stołu oraz jakość przygotowanych potraw i napojów; Obsługa klienta; Dwie zmiany; Miejsce pracy: Sośnicowice
CHRIS KRZYSZTOF WILK - 2016-02-05 - Sośnicowice (śląskie)

Zgodnie ze stanowiskiem. Staz do 30 rz.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Kadyny (warmińsko-mazurskie)

obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

obsługa gości, godz. pracy 12.00-20.00
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 2 000 PLN

przewóz rzeczy po terenie Niemiec
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Woźniki (łódzkie)

obsługa klientów restauracji
J.P. Matras s.c. Młynne 240/3 - 2016-01-05 - Młynne (małopolskie)

Obsługa klienta, serwowanie oraz przygotowanie napojów
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Sieradz (łódzkie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Podborze (mazowieckie)

obsługa klientów na sali sprzedażowej, dbanie o czystość i porządek na sali
"KREDENS" Sp. z o.o. - 2016-07-13 - Sosnowiec (śląskie)

obsługa gości,obsługa baru,obsługa kasy fiskalnej
D.W. Daniel Wewiór Błonie - 2016-10-03 - Piorunów (mazowieckie)

obsługa klienta, szykowanie sali do imprez okolicznościowych, obsługa kateringu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Trzcianka (wielkopolskie)

obsługa klienta,przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Rogowo (kujawsko-pomorskie)

Obsługa gości restauracji
Handel Artykułami Przemysłowymi Helena Niemczyk - 2016-10-27 - Leżajsk (podkarpackie)

Wykonywanie pracy zgodnie z zasadmi techniki obsługi klienta.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Stalowa Wola (podkarpackie)

utrzymanie czystości na sali, przygotowanie bufetów śniadaniowo - obiadokolacyjnych, ogsługa gości. Praca w godz. 7-15, 15-22
Andrzejczuk Sp. z o.o. - Apartamenty "Nad Parsętą" - 2016-03-31 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Majdany (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 850 PLN

pakowanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Strzałków (łódzkie)

KELNER - od 2 900 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godziny pracy: 6.00- 14.00, 14.00- 22.00
ROYAL-BALTIC M.W. BURZYŃSCY S.J. - 2017-01-30 - Ustka (pomorskie)

KUCHARZ (POMOC KUCHENNA) - od 1 850 PLN

przygotowywanie sałatek, burgerów, potraw z grila
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Radomsko (łódzkie)

obługa klienta,przygotowanie sali konsumpcyjnej
ZAJAZD POD DĘBAMI Grzegorz Switek, Piotr Meszek, Grzegorz Hyla - 2016-05-31 - Zawidza (świętokrzyskie)