Praca KELNER-KA Śmigiel Piotr Ratajczak P.H.U. Kakadu

Stanowisko: KELNER-KA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Data publikacji: 2015-11-30

Lokalizacja: Śmigiel (wielkopolskie)

Pracodawca: Piotr Ratajczak P.H.U. Kakadu

Podgórna 8, 64-030 Śmigiel, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER-KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Śmigiel

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Śmigiel

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Piotr Ratajczak P.H.U. Kakadu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Śmigiel

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Śmigiel

Ulica pracodawcy: Podgórna

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: gastronomia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*