Praca KELNER/KA Iława MIK Małgorzata Grabowska Grand Hotel Tiffi Iława

Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 12 - 20 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
12 zł brutto dla osoby bez doświadczenia20 zł brutto dla osoby z doświadczeniem

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 12 - 20 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem. Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę. Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Mile widziane doświadczenie w hotelu. Mile widziana znajomość języka obcego. Kontakt osobisty lub e-mail: rekrutacja-grandhotel (at) tiffi.com

Nazwa pracodawcy:
MIK Małgorzata Grabowska Grand Hotel Tiffi Iława

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*