Praca KELNER Jeziorany RETRO Justyna Giers-Łastowska

Kolejowa 12A, 11-320 Jeziorany, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Obsługa imprez okolicznościowych, podawanie posiłków.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie uzależnione jest od liczby godzin pracy. Przy 40 godz. tygodniowo wynagrodzenie miesięczne wynosi 1850 zł. brutto.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jeziorany

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jeziorany

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

Nazwa pracodawcy: RETRO Justyna Giers-Łastowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: olsztyński

Gmina pracodawcy: Jeziorany

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jeziorany

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 12A

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.05.2016