Praca KELNER Jaworzno ANTALYA M-T S.C.

Św. Barbary 1, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków, pomoc w przygotowywaniu posiłków, utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jaworzno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jaworzno

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: ANTALYA M-T S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jaworzno

Gmina pracodawcy: Jaworzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaworzno

Ulica pracodawcy: Św. Barbary

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015