Praca KELNER Jarosław Dąbrowski Zbigniew -PHU BLACK COFFEE

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 860 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów,podawanie dań i potraw

Data publikacji: 2016-07-19

Lokalizacja: Jarosław (podkarpackie)

Pracodawca: Dąbrowski Zbigniew -PHU BLACK COFFEE

Lubelska 9/9, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 860 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jarosław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jarosław

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 860 PLN

Data zakończenia pracy: 04.11.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Staż pracy mile widzainy.

Nazwa pracodawcy: Dąbrowski Zbigniew -PHU BLACK COFFEE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jarosławski

Gmina pracodawcy: Jarosław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jarosław

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łowicz (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

Zgodnie z zawodemMile widziane doświadczenie
Firma Handlowo-Usługowa BALLAS Mikołajki Iwona Wiórek - 2016-04-04 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 133,97 PLN

Kelnerska obsługa gości.Praca w godz. 7-20 w równoważnym systemie czasu pracy w Sianożętach. Możliwość zakwaterowania i wyżywienia.
Bursztynowe Wzgórze Family Resort Mariusz Haratyk (Ośrodek "MUSZELKA") - 2016-06-10 - Sianożęty (zachodniopomorskie)

obsługa gości w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Biała Podlaska (lubelskie)

OPERATOR PILARKI - od 2 000 PLN

Wymagane uprawnienia na obsługę pilarki. Praca w Mokrej i Kramarzówce.
WITOLD DRAGANIK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - 2016-12-29 - Mokra (podkarpackie)

KELNER - od 12 PLN

podawanie pizzy i innych posiłków, rowożanie pizzy, dbanie o czystość w miejscu pracyWymagane prawo jazdy kat. B czynne
PIZZA PAT Monika Szostak - 2016-08-26 - Dobczyce (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 3 500 PLN

Przewóz towarów po terenie kraju i Unii Europejskiej.WYMAGANIA: wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat. "C"+"E", pozwolenie na przewóz rzeczy, karta kierowcy oraz 1 rok doświadczenia zawodowego.KONTAKT Z PRACODAWCĄ TEL. 601 804 605
"SPED TRANS" KRZYSZTOF STRZELEC - 2016-04-19 - Pawłosiów (podkarpackie)

KELNER - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

przyjmowanie zamówień od klientów, obsługa, realizacja oraz sporządzanie rachunków, przygotowywanie lokalu do otwiarcia, organizacja imprez
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Cedynia (zachodniopomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 200 PLN

Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych.Wymagania wobec Kandydatów: wykształcenie wyższe - kierunek fizjoterapia, mile widziane uprawnienia technika masażysty, mile widziane doświadczenie zawodowe.Kontakt z Pracodawcą:- telefoniczny: 668 820 008- osobisty: ul. Poniatowskiego 53, 37-500 Jarosław- e-mail: bozenam4 (at) op.pl
NZOZ "WSPARCIE"- BOŻENA MAJCHROWICZ, KATARZYNA TOMASZEWSKA SPÓŁKA JAWNA - 2016-08-19 - Jarosław (podkarpackie)

zgodnie z dołaczonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Żywiec (śląskie)

Obsługa gości, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek i czystość na sali restauracyjnej.
"PIWNICZKA U JERZEGO WAŚKOWSKIEGO" - 2016-09-07 - Karwia (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz artykułów spożywczych chłodnią na terenie podkarpacia.
FHU - ANNA SREBNICKA - 2016-10-31 - Węgierka (podkarpackie)

KELNER - od 16,6 PLN

obsługa klienta,dbanie o czystośc miejsca pracy,uczciwośc i punktualność
DANIEL ŚLICZNIUK & IZABELA KOLBA CO. SPÓŁKA CYWILNA DANIEL ŚLICZNIUK, IZABELA KOLBA, OLIWER ŚLICZNIUK - 2017-06-12 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Przygotowanie różnych rodzajów podłoży pod malowanie, przygotowanie gruntów i farb, malowanie powierzchni ścian, sufitów i elewacjiWYMAGANIA: wykształcenie podstawoweKONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 694 186 808
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Jarosław (podkarpackie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie utwardzenie podłoży, układanie kostki brukowej i krawężników, transportowanie wozidłem materiałów sypkich (ziemia, beton, piach, kamień) oraz kostki i krawężników na plac budowy
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Surochów (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Prowadzenie autobusu zgodnie z wyznaczoną trasą i według rozkładu jazdy, sprzedaż biletów w autobusie, sprawdzanie stanu technicznego autobusu, przewóz pasażerów po terenie powiatu jarosławskiegoWYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. "D", pozwolenie na przewóz osóbKONTAKT Z PRACODAWCĄ TEL. 16 621 54 41
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Jarosław S.A. - 2017-03-28 - Jarosław (podkarpackie)

obsługa klienta w restauracji hotelowej
SPA DEVELOPMENT Spółka zo.o. - 2016-08-26 - Ustroń (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Jarosław (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 3 500 - 4 000 PLN

Przewóz różnego rodzaju ładunków w komunikacji krajowej, konserwacja i drobne naprawy samochodu powstałe podczas jazdy, zabezpieczanie przewożonego ładunku przed uszkodzeniemWYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. "C"+"E", pozwolenie na przewóz rzeczy, mile widziane doświadczenie zawodoweKONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 793 090 440
Usługi Transportowe Wiesław Florek - 2017-03-30 - Manasterz (podkarpackie)

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Tymowa (małopolskie)

zbieranie zamówień od klientów, serwowanie posiłków i napojów, sprzątanie i przygotowywanie sali konsumpcyjnej, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i sanitarno-higienicznych; obsługa uczestników przyjęć okolicznościowych
Pietraszówka Witold Brzozowski - 2016-04-12 - Pietrasze (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 13 PLN

Obsługa gości hotelowych
Hotel "Krynica", Elbest sp. z o.o. - 2017-03-01 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

Brak danych
KALINOWE POLA SP. Z O.O. - 2016-03-22 - Kalinowo (lubuskie)

KELNER - 36 - 40 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie: mile widziane; komunikatywna znajomość j. niemieckiego; zakres obowiązków: obsługa gości hotelowych, obsługa bankietów; umowa zlecenie; miejsce pracy: Niemcy - Dusseldorf
"DERKSEN POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-24 - Niemcy (Niemcy)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Myszków (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Rokietnica (podkarpackie)

Obsługa konsumentów, przygotowywanie sali na przyjęcia okolicznościowe, sprzątanie sali.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Będzin (śląskie)

Obsługa sali restauracyjnej, obsługa gości.
Dworek Ostrężnik Zenona Saladra - 2016-05-25 - Trzebniów (śląskie)