Praca KELNER Grzegorzew Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LIDER" - Kawka Marcin

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta (praca sobota, niedziela)

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Grzegorzew (wielkopolskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LIDER" - Kawka Marcin

AUTOSTRADA 5a, 62-640 Grzegorzew, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grzegorzew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grzegorzew

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Kelner*

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LIDER" - Kawka Marcin

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Sienkiewicza 27, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015