Praca KELNER Giewartów kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: - nakrywanie do stołów,- podawanie potraw i napojów- obsługa klienta

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Giewartów (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Giewartów, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- nakrywanie do stołów,- podawanie potraw i napojów- obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Giewartów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 26.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Słupca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupca

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Samodzielne przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-11-20 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

EKSPERT DS. IT - od 4 900 PLN

Rozwiązywanie bardzo skomplikowanych problemów IT w języku angielskim i niemieckim
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU TREŚCI - od 5 000 PLN

Tworzenie ogłoszeń dla poszczególnych ogłoszeniodawców, produktów i marek, wgrywanie treści marketingowych na plalforme, modyfikowanie i optymalizacja już istniejących treści marketingowych, kontakt z klientami, wsparcie innych współpracowników oraz przełożonego - całośc usług świadczona jest na rynki rosyjsko i ukraińskojęzyczne i polega na wsparciu technicznym związanym z projektowaniem i modyfikowaniem reklam na rynki rosyjsko i ukraińskojęzyczne i jest pracą związaną z call-center
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Kraków (małopolskie)

MENEDŻER ZAWARTOŚCI SERWISÓW INTERNETOWYCH - od 2 300 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia:Menerżer zawartosci stron internetowych
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA BRANŻA MIĘSNO-SPOŻYWCZA - od 3 000 PLN

PRACA W DELIKATESACH, BRANŻA MIĘSNO-SPOŻYWCZAWYMAGANIAWYKSZTACŁENIE MIN ZAWODOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCHDOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE - MILE WIDZIANE
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

m.in. zapoznanie z obsługą podstawowych urządzeń w restauracji,- szkolenie w zakresie obsługi kasy fiskalnej,- zapoznanie z menu restauracji,- obsługa konsumenta,- sprzątanie i przygotowanie sali
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Rychwałd (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

NAUKA: PROWADZENIA DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ Z WYKONYWANYMI CZYNNOŚCIAMI; PROWADZENIA REJESTRÓW OBOWIĄZUJĄCYCH W SEKCJI ZWIĄZANYCH Z REALIZACJĄ PROGRAMÓW EDUKACYJNYCH; PRZEPISYWANIA ZREDAGOWANEJ KORESPONDENCJI ORAZ JEJ WYSYŁANIA; PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH; PROWADZENIA SEKRETARIATU; OBSŁUGI CENTRALI TELEFONICZNEJ ORAZ POCZTY ELEKTRONICZNEJ SEKRETARIATU.
kontakt przez PUP - 2017-06-24 - Konin (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie biur oraz mieszkań po budowie. Praca na umowę zlecenie 168godz./mc.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Wrocław (dolnośląskie)

MŁODSZY REFERENT W KANCELARII GŁÓWNEJ - 997,4 PLN

staż w Kancelarii Głównej - wysyłanie korespondencji, przepisywanie protokołów z narad; obsługa interesantów; wykonywanie bieżących spraw w referacie; roznoszenie poczty, wykonywanie zadań zleconych przez Sekretarza przygotowywanie dokumentów do archiwum
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Zebrzydowice (śląskie)

EKSPEDIENTKA + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa klientów,- obsługa kart płatniczych
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Łódź (wielkopolskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA + ST PO WER - 997,4 PLN

- wpisywanie kart informacyjnych z leczenia szpitalnego,- przygot. opisów lub kopii dokumentacji med.,- obsł. urządzń biur.,- inne zadania zlecone przez opiekuna.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. ANALIZ IT - od 4 600 PLN

Zapewnienie sprzętu / oprogramowania / diagnostyka problemów w sieci / rozwiązywanie problemów przez telefon dla klientów i użytkowników; Przekazywanie problemu do wewnętrznych grup wsparcia I.M; Koordynacja i zarządzanie relacjami z dostawcami i personelem pomocniczym, którzy dostarczają sprzęt / software / rozwiązywania problemów sieciowych; Administrowanie i zapewnienie użytkownikom dostępu i kontroli; Korzystanie z funkcji Tracking System dokumentowania i zarządzania problemami i wnioskami w pracy;
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zabierzów (małopolskie)

1054U SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kowalanka (mazowieckie)

BRUKARZ - do 2 500 PLN

Układanie, wykańczanie oraz naprawianie nawierzchni brukowych ciągów dla pieszych, podjazdów do garażu i inne ( dokładność i stranność wykonywania powierzonej pracy).Miejsce pracy: miasto Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Gruta (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

pon - czw 7.30 - 15.30 pt 7.30 - 14.00
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porzadkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Brzeźnio (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace remontowo-budowlane tj. wykonywanie tynków, gładzi, malowanie ścian, układanie podłóg
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Trzebieszów Drugi (lubelskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 925 PLN

rozładunek, załadunek, spawanie
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Skiereszewo (wielkopolskie)

TECHNIK INFORMATYK (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

obsługa i uruchamianie aplikacji na PC- sporządznie programów na CNC
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Moszczenica (małopolskie)

POMOC BIUROWA DZIAŁ EKSPLOATACYJNO TECHNICZNY - 997,4 PLN

Pomoc biurowa dział Eksploatacyjno Techniczny
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POMOC KUCHARSKA - od 2 057,97 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:pomoc w przygotowywaniu posiłków dla dzieci, dbanie o utrzymanie czystości w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-11-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

WULKANIZATOR - do 1 850 PLN

Naprawa , regeneracja i konserwacja opon i dętek oraz innych elementów gumowych. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: F Oferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 600 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami wietnamskimi, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SZWACZKA - od 12 PLN

obsluga maszyn szyjących
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT GEODETY - od 2 000 PLN

obsługa tachimetru, obsługa niwelatora, sporządzanie map do celów projektowych, sporządzanie szkiców polowych
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER BUDOWY - od 2 000 PLN

Inżynier budowy: kosztorysowanie, prowadzenie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Kraków (małopolskie)

PSYCHOLOG - od 2 000 PLN

Przeprowadzanie rozmów wspierających, dokumentowanie -sprawy administracyjne. Uczestnictwo w akcjach profilaktycznych konkursu wiedzy o uzależnieniach. Kandydaci proszeni są o umawianie na spotkanie z dyrektorem za pośrednictwem sekretariatu.
kontakt przez PUP - 2017-09-04 - Nowy Sącz (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym, pielęgnacja sadu i upraw jagodowych oraz przygotowanie owoców do sprzedaży, prace porządkowe, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zbrosza Duża (mazowieckie)