Praca KELNER Gietrzwałd PEG Ewa Gutowska

Olsztyńska 38, 11-036 Gietrzwałd, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: obsługa gości indywidualnych oraz grup

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gietrzwałd

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gietrzwałd

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
CV; wykształcenie min. średnie -mile widziany kierunek kelner; znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym; po 3 miesięcznym okresie próbnym deklaracja zatrudnienia na czas nieokreślony

Nazwa pracodawcy: PEG Ewa Gutowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV; CV; wykształcenie min. średnie -mile widziany kierunek kelner; znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: olsztyński

Gmina pracodawcy: Gietrzwałd

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gietrzwałd

Ulica pracodawcy: Olsztyńska

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*