Praca KELNER Elbląg Firma MODOSA Zhongsheng Sun

Rzeźnicka 9A, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
zgodnie ze stanowiskiem, godziny pracy 11.00-23.00

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Elbląg

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie, mile widziana znajomośc języka angielskiego lub niemieckiego lub rosyjskiego

Nazwa pracodawcy: Firma MODOSA Zhongsheng Sun

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, kontakt telefoniczny, tel. 502573528

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Rzeźnicka

Numer budynku pracodawcy: 9A

Profil działalności pracodawcy: dod. Restauracja MODOSA E-g, ul. Rzeźnicka 9A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*