Praca KELNER Dobieszków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dobieszków, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przestarzeganie zasad higieny osobistej oraz utrzymanie zasad czystości na sali i stołach konsumenckich,- umiejętne i ostrożne obchodzenie się z powierzonym sprzętem,- rozliczanie się z pobranych z kuchni potraw, napojów oraz towarów handlowych,- przestrzeganie ograniczeń i zakazów sprzedaży alkoholowych zgodnie z przepisami,- zgłaszanie uwag i życzeń gości.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobieszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Barona

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

RZEŹNIK-MASARZ - 2 300 - 2 500 PLN

Realizacja celów handlowych szyldu INTERMARCHE,Kompletny rozbiór półtusz wieprzowych i wołowych,Produkcja wyrobów (kiełbas, wędzonek i wyrobów podrobowych),Utrzymanie porządku w miejscu pracy,Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur Grupy Muszkieterów
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu, osoby do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Szówsko (podkarpackie)

sprzedaż kosmetyków
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 100 PLN

prowadzenie biura, wysyłanie listów, obsługa klientów biura
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 700 PLN

wykonywanie prac murarskich, zbrojarskich, ciesielskich; wykonywanie prac wykończeniowych suche zabudowy; wykonywanie prac montażowych- montaż obudów typu SANDWICZ
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK OGRODNIKA - od 925 PLN

Zbieranie i sortowanie jabłek / przygotowywanie jabłek do przechowywania w chłodni / podlewanie drzewek / rozrzucanie obornika i innych nawozów / sadzenie, przycinanie, wiązanie oraz malowanie drzewek / ręczne przerzedzanie zawiązków jabłoni / wykonywanie innych pokrewnych zadań.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Nowe Podole (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Chorzów (śląskie)

STARSZY ANALITYK BIZNESOWY - od 9 500 PLN

-dopilnowanie, że wszystkie wymagania zostały uwzględnione i przeanalizowane, włączając w to wszystkie elementy funkcjonalne i nie funkcjonalne, wykorzystując MoSCoW tam gdzie konieczne; -przyczynia się do stworzenia całościowej (end-to-end) usługi, uwzględniając rozwój procesu i zmianę danych tam gdzie konieczne; -dostarcza proces oraz operacujną zmianę dla odpowiednich struktur, SLAs, zarządzanie i szkolenie; ustala zmianę z odpowiednimi stronami; -definiuje matrix przypisania odpowiedzialności RACI/RASCI;-definiuje i asystuje przy ryzyku w projekcie, wszelkich problemach oraz zależnościach, które mogą się w projekcie pojawić, identyfikuje pierwotną przyczynę oraz podejmuje starania w celu naprawienia sytuacji; -angażuje zespoły techniczne oraz zespoły zarządzające ryzykiem, aby stworzyć i zarządzać plan odnoszący się do wymagań technologicznych, strukturalnych, lokalizacji oraz integracji; -tworzenie zaawansowanych modeli workflow przy wykorzystaniu Visio Diagrams; -dokumentacja procesu;
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

pomoc w pielęgnacji mieszkańców
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Podkładanie korespondencji wpływającej.2. Szukanie i układanie wyciągów przychodzących.3. Segregacja i wpinanie zwrotek.4. Szycie akt.5. Archiwizacja akt, segregacja dokumentów.6. Szukanie spraw dotyczących pism wpływających.7. Obsługa komputera, skanera, drukarki.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Łęczyca (łódzkie)

PRACOWNIK OCHORNY / STRAŻNIK - od 1 850 PLN

Ochrona mienia na tereni Elektowni Łaziska
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łaziska Górne (śląskie)

UBOJOWY - od 1 850 PLN

* ubój drobiu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Sokółka (podlaskie)

MANIKIURZYSTKA/PEDIKIURZYSTKA - od 2 344,52 PLN

-wykonywanie zabiegów manicure, pedicure, manicure hybrydowy, zdobienia; -obsługa klienta; -sprzedaż kosmetyków; -utrzymywanie czystości stanowisk pracy salonu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:-zbijanie szkieletów mebli tapicerowanych,-obijanie szkieletów mebli tapicerowanych.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Paszyn (małopolskie)

DEKARZ - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK EKONOMISTA - 997,4 PLN

wg programu stazu, Staż ze środków Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wodzierady (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Chynów (mazowieckie)

MURARZ - 997,4 PLN

Ustawianie rusztowań i pomostów.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Staszów (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 1 850 PLN

- prowadzenie dokumentacji pracowniczej, - rozliczanie ewidencji czasu pracy,- sporządzanie umów i deklaracji (ZUS, US, GUS, PFRON),- naliczanie wynagrodzeń,- wykonywanie zestawień kadrowo-płacowych,- wystawianie zaświadczeń i dokumentów kadrowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Białystok (podlaskie)

ASYSTENT DS, ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

organizowanie procesu sprzedaży w przedsiębiorstwie, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, w tym chińskojęzycznymi
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - do 1 850 PLN

sprzątanie biur na Lotnisku,
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Pyrzowice (śląskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ (N) - do 1 850 PLN

spawanie elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Kobyłka (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

praca wg. programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Lubaczów (podkarpackie)

DORADCA ZAWODOWY - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji, obieg dokumentów, archiwizacja, przygotowywanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Puszcza Mariańska (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Recepcjonistastaż w godz.12-20, 14-22 (dwie zmiany)
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

INTROLIGATOR - od 1 850 PLN

pomoc w odbioorze z maszyn, pakowanie w folię/papier, klejenie opakowań, segregtaorów, książek itp.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Piła (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER OKRĘTOWY - od 1 860 PLN

PROWADZENIE ELEKTRYKI NA JEDNOSTKACH PŁYWAJĄCYCH, UCZESTNICTWO W ROZRUCHACH URZĄDZEŃ, UCZESTNICTWO W TESTACH, NAPRAWA ELEKTRYCZNYCH URZĄDZEŃ OKRĘTOWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁĆENIE ZAWODOWE KIERUNKOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PROWADZENIA TRAKCJI NA JEDNOSTACH PŁYWAJĄCYCH, SEP DO 1 KV, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA W BRANŻY MORSKIEJ
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)