Praca KELNER Dębówka kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa kelnerska gości restauracji, obsługa kelnerska imprez okolicznościowych

Data publikacji: 2016-06-22

Lokalizacja: Dębówka (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dębówka, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa kelnerska gości restauracji, obsługa kelnerska imprez okolicznościowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubelski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 22.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Mełgiewska

Numer budynku pracodawcy: 11c

Profil działalności pracodawcy: obiekty noclegowe turystyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER- REFDO30/16/0002 - od 2 056,69 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

OSOBA SPRZĄTAJACA - od 13 PLN

sprzątanie w Grodzkim Urzędzie Pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż posiłków w barze, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, prace porządkoweI zmiana 7:30-15:30II zmiana 10:30-18:30praca w Mielcu Bar Sołtys
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Mielec (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH BOCZNYCH WYSOKIEGO SKŁADOWANIA - od 1 850 PLN

Obsługa wózków widłowych bocznych wysokiego składowania, uzupełniania oraz magazynowanie palert; praca w mroźni(kabina wózka ogrzewana); przerwy co 2-2,5 h, zapewniony posiłek regeneracyjny.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJPRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARUDEKOROWANIE WYSTAWY SKLEPOWEJOBSŁUGA KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - od 1 850 PLN

Wystawianie w programie komputerowym dokumentów zakupu i sprzedaży; wprowadzanie danych z przyjęcia tusz zwierząt do arkuszy kalkulacyjnych; archiwizacja danych dotyczących handlu.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 220 PLN

- analizowanie i diagnozowanie potrzeb osób i rodzin wymagających pomocy,- prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach świadczeń,- przeprowadzanie wywiadów rodzinnych,- wprowadzanie danych osobowych do obowiazujacego programu komputerowego,- aktywizowanie środowiska lokalnego i inspirowanie działałań samopomocowych mających na celu przeciwdziałanie ubóstwu i marginalizacji społecznej osób, rodzin, grup społecznych,- współdziałanie z właściwymi instytucjami i organizacjami zewnętrznymi,- prowadzenie właściwej dokumentacji na stanowisku pracy zgodnie z obowązującą instrukcją kancelaryjną,- ocena skuteczności podejmowanych działań, reprezentowanie interesów klientów z wyznaczonego rejonu działania
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Świebodzin (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

SPRZEDAWCA/KASJER- REFDO30 - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, sprzedaż art. spożywczych.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Gozdnica (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Żuromin (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 200 PLN

W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Tarnów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

POMOC W GROMADZENIU NIEZBĘDNYCH MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI WĘDLIN ( NP. MIĘSO, PRZYPRAWY, OSŁONKI ITP.), POMOC PRZY SEGREGOWANIU MIĘSA WG. RODZAJÓW , WAŻENIE WYROBÓW, POMOC PRZY MIELENIU , KOSTKOWANIU, POMOC PRZY POSZCZEGÓLNYCH ETAPACH PRODUKCJI, PAKOWANIU, DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Dąbrowa (łódzkie)

ORGANIZATOR USŁUG POGRZEBOWYCH - 997,4 PLN

Realizacja zleceń na uslugę pogrzebową.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kobiernice (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Diagnozowanie usterek w pojazdach,naprawa pojazdów,prowadzenie dokumentacji zwiazanej z naprawa.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OCHORNY / STRAŻNIK - od 1 850 PLN

Ochrona mienia na tereni Elektowni Łaziska
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łaziska Górne (śląskie)

WOŹNA - od 1 850 PLN

prace fizyczne w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Lębork (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, naprawa wtryskiwaczy common rail
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

POMOC W KUCHNI W PRZYGOTOWANIU POSIŁKÓW, ZMYWANIE NACZYŃ ORAZ SPRZĄTANIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE 1 ROK
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPEDYTOR - od 1 000 PLN

obsługa klientów z Rosji i Ukrainy, obsługa systemu TRANS
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Kraków (małopolskie)

KELNER - od 1 914 PLN

Obsługa gości hotelowej restauracji.
GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA - 2016-10-21 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Opieka nad dziećmi. Pielęgnacja dzieci. Organizowanie zabaw dostosowanych do wieku. Pomoc przy karmieniu i ubieraniu dzieci. Dbałość o czystość w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

WULKANIZATOR- OPERATOR WTRYSKARKI - 997,4 PLN

Wulkanizator- operator wtryskarki
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Sokółka (podlaskie)

KUCHARZ KUCHNI REGIONALNEJ UKRAIŃSKIEJ - do 1 200 PLN

Przygotowywanie dań kuchni ukraińskiej. 48 godzin pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wrocław (dolnośląskie)

STAŻ- ROBOTNIK GOSPODARCZY - 150 - 997,4 PLN

wg. programu. Poszukiwana osoba po 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Woskowice Małe (opolskie)

PRAWNIK (RPO) - 997,4 PLN

pomoc przy opracowywaniu projektów pism procesowychpomoc przy projektowaniu opnii prawnychpomoc w poradnictwie prawnym bezpośrednimbieżąca obsługa prawna przedsiębiorcópodejmowanie działań zgodnie z obiegiem dokumentacji u organizatorawspółdziałanie ze współpracowanikami organizacji
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Gdynia (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg wniosku prace fizyczne: porządkowanie terenu gminy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Chocz (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 2 520 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

usuwanie nieczystości z powierzchni dróg wewnątrz osiedlowych, chodników, parkingów, placy zabaw, sprzątanei altan śmietnikowych, podlewanie rabat kwiatowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Gostynin (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kraków (małopolskie)