Praca KELNER Chmielno Usługi Gastronomiczne, Usługi Fryzjerskie Szymon Ziółkowski

Miejsce pracy:
59-600 Chmielno 92a, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa kelnerska klientów, przygotowywanie i podawanie potraw i napojów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagr.- godzinowy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chmielno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lwówecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lwówek Śląski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - słaby

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: język ang. lub niem., aktualne badania sanitarne

Nazwa pracodawcy:
Usługi Gastronomiczne, Usługi Fryzjerskie Szymon Ziółkowski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Budowlanych 1, 59-600 Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Lwówek Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lwówek Śląski

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)

Nazwisko osoby zgłaszającej: Szymon Ziółkowski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.08.2016