Praca KELNER Bogdanowo KUCHMISTRZOSTWO Maciej Krzyżański

Miejsce pracy:
64-600 Bogdanowo 12, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
praca na sali restauracyjnej, obsługa gości, kasy fiskalnej, obsługa imprez zorganizowanych, przyrządzanie napojów zimnych, gorących i alkoholowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bogdanowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Książeczka sanepidowska

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Kelner*

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
książeczka sanepidowska - możliwość wyrobienia przed zatrudnieniem, mile widziana znajomość języka obcego w stopniu podstawowym;miejsce wykonywania pracy: Bogdanowo - Restauracja CULINARIA, godziny pracy (według grafiku, odpowiednio do pełnego etatu) - godziny otwarcia: 12-20, 14-22

Nazwa pracodawcy: KUCHMISTRZOSTWO Maciej Krzyżański

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bogdanowo

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*