Praca KELNER Bogatynia kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bogatynia, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta w restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 900 - 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bogatynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgorzelecki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 900 - 2 700 PLN

Data zakończenia pracy: 24.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
możliwość przyuczenia przez Pracodawcę we własnym zakresie osób o niższych kwalifikacjach stosownie do charakteru pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Pułaskiego 14, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: zgorzelecki

Gmina pracodawcy: Zgorzelec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgorzelec

Ulica pracodawcy: Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.07.2016

Podobne oferty pracy

KELNERKA - od 13 PLN

obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)

EKSPEDIENTKA - od 1 750 PLN

Sprzedaz wyrobów cukierniczych, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych- archiwizacja dokumentów- redagowanie korespondencji- przygotowanie korespondencji do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Słupca (wielkopolskie)

MECHANIK - NASTAWIACZ MASZYN - od 2 000 PLN

Wykonywanie czynności konserwacyjnych i naprawczych maszyn włókienniczych. Bieżące usuwanie usterek.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Przemyśl (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o wygląd i ekspozycję towaru, weryfikacja terminów ważności
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Świętochłowice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - do 1 850 PLN

Prace biurowe, obsługa administracyjna, pisanie aktów notarialnych oraz pism/wniosków
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Borkowo (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prowadzenie listy adresowej, pocztowej i telefonicznej, przyjmowanie i rozdzelanie korespndencji, prowadzenie dokumentacji spraw kancelaryjno-biurowych i prawnych, organizowanie przepływu informacji, obsługa urządzeń biurowych, działania marketingowo-handlowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Kraków (małopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Nowa Wieś (kujawsko-pomorskie)

ANALITYK FINANSOWY - od 9 200 PLN

Analiza danych zwiazanych z wynikami biznesowymi dotyczacych przydzielonych projektów / obszarów wsparcia. Wsparcie Finansowych Partnerów Biznesowych obejmujące analize budzetu, rekomendacje dotyczace kosztow, korzysci oraz mozliwosci zwizanych z procesem zarzadzania , doradztwo w obszarze efektow rozbieznosci . Modelowanie finansowe oraz analiza scenariuszy biznesowych celem wsparcia decyzji, zarzadzania projektami oraz prognozowanie wydatków. Prowadzenie krytycznej analizy miesięcznego rachunku zyskow i strat oraz innych raportów sprawozdawczosci zarzadczej celem wsparcia planowania, prognozowania oraz lepszego zrozumienia wyników jednostek biznesowych. Zapewnienie komentarzy wskazujac na ryzyka, szanse i rozwiazania. Analizowanie rozbieżnosci oraz identyfikowanie potencjalnych problemów. Optymalizacja warunków kontraktów celem zminimalizowania wydatków. Konstruktywna krytyka procesu analitycznego zwiazana z doskonaleniem procesu. Zapewnienie informacji umożliwiajacych reagowanie na zewnetrzne wymagania audytowe. Realizacja analiz ad hoc by wspierac organizacje Finansowych Partnerów Biznesowych, wykorzystujac Tableau, excela i inne narzedzia.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kraków (małopolskie)

przygotowywanie korespondencj i ofert handlowych, pomoc przy realizacji zamówień, obsługa sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kraśnik Górny (dolnośląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

wykonywanie projektów,inwentaryzacja,pomiary,składanie projektów
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Będzin (śląskie)

MURARZ - od 925 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów, przygotowanie dokumnetów rozliczeniowych do US, ZUS i GUS
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

ZAOPATRZENIOWIEC / DOSTAWCA POSIŁKÓW - od 1 850 PLN

dostarczanie zamówień do klienta, zaopatrzenie magazynów firmy poprzez dostarczanie towarów niuezbednych do przygotowania posiłków
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Jaworzno (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

roboty budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

produkcja bram i ogrodzeń, prace ślusarsko - spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bulowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Jabłonka (małopolskie)

TARTACZNIK - od 1 850 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Klon (warmińsko-mazurskie)

TOKARZ-FREZER - od 2 500 PLN

Praca na tokarkach i frezarkach
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Zabrze (śląskie)

POMOC KUCHENNA/DOPOSAŻENIE/15/8622 - od 1 750 PLN

wstępne przygotowanie potraw, mycie naczyń
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO - od 20 PLN

nauka języka hiszpańskiego dzieci i dorosłych
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 1 850 PLN

Dozór mienia. Rozkład czasu pracy - w zależności od obiektu. Około 168 godzin pracy miesięcznie. Umowa zlecenie, następnie możliwość przejścia na umowę o pracę.Oferta przeznaczona także dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wrocław (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Franciszkowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPORTOWYM - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Modlniczka (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed