Praca KELNER Berezka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Berezka, powiat: leski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Kelner

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Berezka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 19.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesku

Adres pracodawcy:
Moniuszki 6, 38-600 Lesko, powiat: leski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: leski

Gmina pracodawcy: Lesko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lesko

Ulica pracodawcy: Moniuszki

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pracownik obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Susiec (lubelskie)

INFORMATYK, SERWISANT KOMPUTEROWY,ELEKTRONIK - 997,4 PLN

po zapoznaniu sie z pracą : samodzielna praca serwisowa na miejscu, dojazd ( jako pomocnik) do klienta jako pogotowie komputerowe lub montaz monitoringu, dojazd samodzielny służbowym samochodem po towar w okolicach Torunia lub dowóz / odbiór towaru do/z serwisu zewnetrznego, obsługa klientów, przyjmowanie zamówień, , sprzętu na serwis, m.in. obsługa programu FS Faktura
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Granowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY- KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Rzeszów (podkarpackie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Konin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Zduńska Wola (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane, flizowanie, tynkowanie itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Miechów (małopolskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 1 850 PLN

pomocnik dekarza
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wichrów (opolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Ręcza i ręczno-maszynowa obróbka metalu, wykonywanie elementów ogrodzeniowych.WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, umiejetność wykonywania prac ślusarskich oraz 1 rok doświadczenia zawodowego.KONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 605 540 382
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Pawłosiów (podkarpackie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

prowadzenie spraw księgowych i kadrowych
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Spławy Drugie (lubelskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

według stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

ZGODNIE Z PROGRAMEM
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Kiedrzyn (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 100 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów od handlowców wietnamskich oraz z Wietnamu, prowadzenie negocjacji z kontrahentami pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

rozbieranie i wykrawanie oraz pakowanie mięsa wołowego i wieprzowego
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Sokolniki (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

Wymagana umiejętność obsługi zagęszczarki, zgrzewarki rur, szalunków G+S, KS, KVL.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Łódź (łódzkie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

zamawianie towaru w Chinach, kontrola stanów magazynowych, analiza sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

wulkanizator
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

OPERATOR MASZYN-HAFCIARKA - od 2 000 PLN

obsługa maszyny
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Kluczbork (opolskie)

1264U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zapoznanie z asortymentem magazynowym, obsługa programu SUBIEKT, systemem zamowien towaru, ewidencjonowaniem towarów, przyjmowanie towaru na magazyn i wprowadzanie go do ewidencji.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Gostynin (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

tynkarz
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Garwolin (mazowieckie)

LISTONOSZ - od 2 150 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Warszawa (mazowieckie)

GALWANIZER (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zabrze (śląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji, udział w sporządzaniu analiz i zestawień, redagowanie korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

STAŻYSTA-SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

- zakładanie akt spraw- rozpisywanie terminów spraw- wysyłanie zapytań dotyczacych udzielania informacji- kopertowanie i przygotowywanie poczty do wysyłki- pomoc w archiwizacji spraw- segregowanie poczty - wykonywanie innych prac biurowych zgodnie z poleceniem sędziego oraz kierownika sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Puck (pomorskie)

FLORYSTA ( WRPO ) - 997,4 PLN

staż- pielęgnacja kwiatów, układanie kompozycji, dbanie o kwiaty doniczkowe, obsługa klienta, dbałość o porządek w kwiaciarni, nauka obsługi kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed