Praca KELNER Bełchatów Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Produkcyjne "INKOM" sp. z o.o.

Czapliniecka 144, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: obsługa gości w restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
2 lub 3 zmiany- system równoważny po 8 godz lub 1210-15 zł/godz.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bełchatów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bełchatowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bełchatów

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 15 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Produkcyjne "INKOM" sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Pabianicka 67, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: bełchatowski

Gmina pracodawcy: Bełchatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bełchatów

Ulica pracodawcy: Pabianicka

Numer budynku pracodawcy: 67

Profil działalności pracodawcy: Budownictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*