Praca KELNER-BARMAN Włocławek kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER-BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa gości

Data publikacji: 2016-02-17

Lokalizacja: Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Elizy Orzeszkowej 7, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Puck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puck

Ulica pracodawcy: Elizy Orzeszkowej

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA MECHANIK - 997,4 PLN

Kierowca mechanik
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Stary Klukom (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER Z UPR. NA WÓZKI WIDŁOWE - od 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Żmigród (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Ochrona mienia obiektu produkcyjnego (dozór, monitoring).
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Nysa (opolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

zawarty w programie stazu.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Tczew (pomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Sinogóra (mazowieckie)

Obsługa klienta w Oddziale Banku w Siedlcach
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Siedlce (mazowieckie)

MANAGER, DORADCA KLIENTA - 48D - od 1 850 PLN

zgodnie z umowa, obsługa klientaALK.IRP.6076-35/14
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Świdnica (dolnośląskie)

31S (SKARYSZEW), KIEROWCA - od 1 850 PLN

dowóz pizzy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Skaryszew (mazowieckie)

KIEROWCA/MAGAZYNIER - 2 775 - 3 493 PLN

Rozwożenie płyt i innych akcesoriów meblowych, pomoc przy załadunku i wyładunku. Kontakt mailowy lub telefoniczny. Oferta dostępna w sali D,F
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Wrocław (dolnośląskie)

SZKLARZ - od 2 000 PLN

Formowanie i obróbka szkła, luster, lacobeli i wydruków na szkle, wycinanie w szkle precyzyjnych kształtów, obsługa maszyn i dziewięciogłowicowej szlifierki do szkła, wiertarki do szkła i pieca do laminacji szkła.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Kalisz (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

PROGRAM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Brzostek (podkarpackie)

ZIELENIARZ K/M - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wleń (dolnośląskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 1 850 PLN

wyk. zawodowe, min. 3 miesiące doświadczenia , umiejętnośc montażu okien, montaż okien aluminiowych;
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - do 2 000 PLN

sortowanie i kontrola jakości produktu wprowadzanie towaru na stan magazynowy, obsługa programu Return Client
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Świebodzin (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

udział w realizacji zadań związanych z robotami utrzymaniowymi dróg, tj. ścinka i uzupełnienie poboczy; remont i konserwacja chodników w ciągach dróg powiatowych wraz z odwodnieniem; wykonywanie nowych i pielęgnacja istniejących elementów odwodnienia dróg; wykonywanie nowych i pielęgnacja istniejących zjazdów z dróg; utrzymywanie poboczy dróg powiatowych polegających na koszeniu traw i chwastów.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Chełm (lubelskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie elementów silosów zbożowych, spawanie konstrukcji stalowych, przygotowanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 400 PLN

Wykształcenie zawodowe; doświadczenie: brak wymagań; sumienność, dokładność i skrupulatność, zdolności manualne, dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym, czterobrygadowym, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnice; zakres obowiązków: załadunek i rozładunek detali, prace fizyczne związane z dźwiganiem i przenoszeniem wyrobów, dbałość o jakość wykonywanych detali, manualna obróbka detali, kontrola jakości wyrobów gotowych; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice, strefa ekonomiczna;
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Gliwice (śląskie)

PROKURENT - od 900 PLN

zastępowanie prezesa w rozmowach z kontrahentami i dostawcami wietnamskimi, przygotowywanie, negocjowanie i podpisywanie umów handlowych w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPAWACZ ELEKTRYCZNO - GAZOWY (TEREN POLSKI) - od 930 PLN

spawanie elementów konstrukcji metalowych i stalowych
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Żagań (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Głubczyce (opolskie)

DORADCA KLIENTA - 2 500 - 5 000 PLN

aktywna sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów indywidualnych oraz biznesowych, realizację zadań sprzedażowych, inicjowanie działań wspierjących sprzedaż, pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku, przestrzeganie procedur i standardów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

Przygotowywanie posiłków, napoi, wydawanie zamówień.II zmiany 10.00-18.00/ 11.00-19.00 i 13.00 - 21.00 Miejsce pracy Restauracja McDonald's CH Ogrody
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SORTOWACZ - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)