Praca KELNER - BARMAN Szklarska Poręba MARKET ABC S.J. Bożena Piekarz, Władysław Piekarz

Wysoka 7 - Hotel Europa Szklarska Poręba, 58-580 Szklarska Poręba, powiat: jeleniogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości hotelowych w restauracji, barze przy uroczystościach okolicznościowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER - BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szklarska Poręba

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jeleniogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szklarska Poręba

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość języka obcego, schludność, kultura osobista, dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy:
MARKET ABC S.J. Bożena Piekarz, Władysław Piekarz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Miejsce pracy: Hotel Europa, ul. Wysoka 7, Szklarska Poręba

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: jeleniogórski

Gmina pracodawcy: Szklarska Poręba

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szklarska Poręba

Ulica pracodawcy: Wysoka 7 - Hotel Europa Szklarska Poręba

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.01.2016