Praca KELNER-BARMAN Olszówka FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DZIERAN HIERONIM

Stanowisko: KELNER-BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: przyjmowanie i obsługa gości w restauracji, przyjmowanie zamówień od klienta, dbanie o czystość restauarcji

Data publikacji: 2016-03-22

Lokalizacja: Olszówka (wielkopolskie)

Pracodawca: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DZIERAN HIERONIM

Miejsce pracy:
62-731 Olszówka 2b, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
przyjmowanie i obsługa gości w restauracji, przyjmowanie zamówień od klienta, dbanie o czystość restauarcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olszówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przykona

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DZIERAN HIERONIM

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Przykona

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olszówka

Numer budynku pracodawcy: 2b

Profil działalności pracodawcy: Gastronomia, hotel, restauracja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER/BARMAN - od 1 850 PLN

Kontakt tel:505 123 738( w celu umówienia się na spotkanie).Obsługa klienta w restauracji Miodowa.
Łysoń Tomasz Gospodarstwo Pasieczne Sp. z o. o. Sp. k. - 2016-05-20 - Wadowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru, sprzedaż towarów, utrzymywanie porządku na terenie sklepu
SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY WŁADYSŁAW MISIAK - 2017-06-09 - Władysławów (wielkopolskie)

KELNER/BARMAN - 13 - 15 PLN

Obsługa imprez okolicznościowych.
DWÓR HUBERTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-13 - Brynica (opolskie)

Sprzedaż i ekspozycja towaru, przyjmowanie dostaw towaru, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2017-08-11 - Turek (wielkopolskie)

MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

montaż i demontaż izolacji ciepło i zimnochronnej
IZOSERWIS SPÓŁKA SP. Z O.O. - 2016-07-13 - Tuliszków (wielkopolskie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 3 000 PLN

lakierowanie elementów drewnianych
STOLTUR SPÓŁKA JAWNA - JAN I MARIAN MILLER - 2016-04-27 - Turek (wielkopolskie)

KELNER/BARMAN - od 1 750 PLN

Obsługa gości restauracji i wesel, przygotowywanie napojów drinków, jedna zmiana (12-20), kontakt z pracodawcą osobiście lub telefonicznie w godzinach 12- 20. Możliwość zapewnienia przez pracodawcę wyżywienia.
INTERFLOR Paulina Kantak - 2015-11-18 - Słupsk (pomorskie)

KELNER/BARMAN - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie, umiejętność utrzymania stanowiska w czystości, wysoka kultura osobista.Pracodawca oferuje stałe wynagrodzenie na czas, pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju i dokształcenia, pracę wg ustalonego m-cznego grafiku. Zatrudnienie na stałe lub na weekendy do ustalenia.
AMBI Włodzimierz Lis (EUROCASH S.A., Restauracja Finezja) - 2017-01-23 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KELNER-BARMAN - od 2 500 PLN

obsługa kelnersko-barmańska na terenie jednej z 4 restauracji.
Nowe Miasto Sp. z o. o. - 2017-03-03 - Żory (śląskie)

KELNER - BARMAN - do 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Horyniec-Zdrój (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjecie towaru na sklep, wystawianie towaru na połki sklepowe, obsługa klienta, inkasowanie za sprzedany towar, dokonanie rozliczenia na koniec dnia, dbanie o estetyke stanowiska pracy, tworzenie bukietów i wiazanek okolicznościowych, wykonywanie innych poleceń przełozonego zwiazanych ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Psary (wielkopolskie)

PIELĘGNIARKA - od 2 000 PLN

Wykonywanie iniekcji i innych zabiegów, rozdawanie leków wg indywidualnej karty zleceń
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SKĘCZNIEWIE - 2017-03-29 - Skęczniew (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

prace związane ze wznoszeniem budynków tj: murowanie, tynkowanie, ocieplanie
FIRMA BUDOWLANA DOROTA GRYGLEWSKA - 2017-05-22 - Chrząblice (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - SZWALNIA - od 2 000 PLN

Pomoc na szwalni - przenoszenie elementów produkcyjnych (tkaniny, dzianiny)
MIRANDA SPÓŁKA Z O.O. - 2016-08-25 - Turek (wielkopolskie)

- obsługa klienta w lokalu i podczas imp
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Krosno (podkarpackie)

KELNER / BARMAN - do 2 000 PLN

obsługa na sali, podawanie posiłków
DAKAR SPORT Sp. z o.o. - 2016-05-12 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdu, załadowanie i rozładowanie oraz nadzór na załadunkiem i rozładunkiem, nadzór oraz pomoc osobą wsiadającym i wysiadającym, czynności spedycyjne, niezbędne formalności administracyjne
AUTO - HANDEL - TRANSPORT "GILTRANS" KAROL GIL - 2016-05-04 - Długa Wieś (wielkopolskie)

MONTER - od 2 200 PLN

Zbijanie stelaży meblowych
MEMA - KRZYSZTOF PUZIO - 2016-10-31 - Małoszyna (wielkopolskie)

PSYCHOLOG - od 2 500 PLN

1) Zapewnienie rodzinom zastępczym zawodowym i niezawodowym oraz prowadzącym rodzinne domy dziecka poradnictwa, które ma na celu zachowanie i wzmocnienie ich kompetencji oraz przeciwdziałanie zjawisku wypalenia zawodowego2) Udzielanie pomocy i wsparcia rodzinom zastępczym i prowadzącym rodzinne domy dziecka w realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej3) Dokonywanie okresowej oceny sytuacji dziecka przebywającego w rodzinnej pieczy zastępczej. 4) Przeprowadzanie badań psychologicznych kandydatów na rodziny zastępcze.5) Kwalifikowanie kandydatów na rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka. 6) Prowadzenie konsultacji, poradnictwa i terapii z osobami sprawującymi pieczę zastępczą i ich dziećmi oraz z dziećmi przebywającymi w rodzinach zastępczych.7) Prowadzenie szkoleń dla rodzin zastępczych, prowadzących rodzinne domy dziecka, rodzin pomocowych, dyrektorów placówek opiekuńczo wychowawczych typu rodzinnego oraz kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej, prowadzenia rodzinnego domu dziecka lub pełnienia funkcji dyrektora placówki opiekuńczo wychowawczej typu rodzinnego.8) Udzielanie konsultacji specjalistycznych pracownikowi socjalnemu i koordynatorowi rodzinnej pieczy zastępczej w celu wsparcia środowiska rodzinnego.9) Wykonywanie pracy w środowisku rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka.10) Opiniowanie i orzekanie w sprawach wymagających stanowiska psychologa.11) Podejmowanie wszechstronnej współpracy z sądem szkołami, ośrodkami pomocy społecznej oraz z innymi instytucji działającymi w systemie opieki nad dzieckiem i rodziną.12) Przedstawienie corocznego sprawozdania z efektów pracy organizatorowi rodzinnej pieczy zastępczej.13) Realizowanie innych zadań przewidzianych w ustawie o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.14) Udzielanie doraźnej pomocy psychologicznej osobom i rodzinom doznającym przemocy oraz wszystkim osobom będącym w sytuacji kryzysowej w wyniku zdarzeń traumatycznych takich jak wypadki, nieuleczalna choroba, śmierć osoby bliskiej, katastrofy, klęski żywiołowe, itp., a także będących w kryzysie psychospołecznym (bezrobocie, bezdomność, trudności mieszkaniowe, zagrożenie eksmisją).15) Świadczenie poradnictwa na rzecz osób i rodzin mających trudności lub wykazujących potrzebę wsparcia w rozwiązywaniu problemów życiowych. 16) Wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora PCPR w Turku.
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TURKU - 2017-06-07 - Turek (wielkopolskie)

KELNER - BARMAN - od 13 PLN

dbałość o prawidłową obsługę gości, serwowanie dań i napojów zgodnie ze standardami, aktywna sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPEDYTOR - od 2 000 PLN

Opieka nad stałymi klientami, pozyskiwanie nowych klientow, planowanie tras dla aut, kalkulacja opłacalności
kontakt przez PUP - 2017-07-31 - Turek (wielkopolskie)

SPECJALISTA TECHNOLOG - od 2 500 PLN

opracowywanie dokumentacji technologicznej
ANDREWEX SP. Z O.O. - 2016-10-28 - Żeroniczki (wielkopolskie)

Obsługa klienta w restauracji, praca od godz. 11.00 (cv na adres e-mail: marketing (at) finezzeitaliane.eu), jest możliwość pracy na umowe zlecenie
Finezze Italiane Polska sp. z o.o - 2017-03-03 - Wadowice (małopolskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

pakowanie mięsa, metkowanie towaru
OFKASHER SP. Z O.O. - 2016-09-14 - Smolina (wielkopolskie)