Praca KELNER-BARMAN Nysa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów hotelu i restauracji. Przyjmowanie zleceń na organizacje imprez okolicznościowych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nysa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nyski

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku pracy, znajomość komunikatywna języka niemieckiego lub angielskiego, obsługa kasy fiskalnej oraz komputera.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Adres pracodawcy:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: nyski

Gmina pracodawcy: Nysa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nysa

Adres strony pracodawcy: www.redosnysa.pl

Ulica pracodawcy: Słowiańska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: prowadzenie restauracji, usługi cateringowe,

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.07.2016