Praca KELNER- BARMAN Dębno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dębno, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsluga klienta w lokalu gastronomicznym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER- BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 06.12.2017

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
aktualne badania dla celów sanitarno - epidemiologicznych

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Piłsudskiego 19, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzesko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzesko

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: USŁUGI

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.02.2016