Praca KELNER/ BARMAN Babica GALICJA PAWEŁ BOROWIEC

Miejsce pracy:
38-120 Babica 205 a, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1/2 etatu -925 zł brutto / mc

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/ BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Babica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzyżowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czudec

Zawód: kelner*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN/godz

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane umiejętności zawodowe mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: GALICJA PAWEŁ BOROWIEC

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: strzyżowski

Gmina pracodawcy: Czudec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Babica

Numer budynku pracodawcy: 205 a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*