Praca KASJERKA Radomia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radomia, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: **Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZ - od 1 750 PLN

murowanie, tynkowanie,montaż rusztowań,zbrojenie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Polski Konopat (kujawsko-pomorskie)

SPEDYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - od 5 000 PLN

Kontrola i realizacja transportów drobnicowych i całopojazdowych z/do Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz krajów CIS, współpraca z partnerem za granicą w zakresie przesyłek drobnicowych, współpraca z przewoźnikami, kontrola załadunków, optymalizacja
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Marki (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 700 PLN

Pomoc kuchenna, praca co 2 dzień w godzinach 10.00-22.00.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Chojny (wielkopolskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

Przygotowywanie oraz wydawanie zamówień-dań
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR SPRZĘTU LEŚNEGO - DRWAL - od 2 200 PLN

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Siemuszowa (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa klienta , sprawdzanie dokujmentów, przygotowywanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Warka (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

pozyskiwanie kontrahentów dla firmy w krajach byłego ZSRR w zakresie sprzedaży artykułów użytku domowego
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

pomoc przy obsłudze grubościówki
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Cybinka (lubuskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - 997,4 PLN

obsługa podstawowa programu Corel Draw, wykonywanie podstawowych proojektów, przyjmowanie zleceń i wykonywanie projektów, obsługa sklepu internetowego, kontakt email z klientem
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kiczyce (śląskie)

SPRZEDAWCA ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półkach, zamawianie towaru, sprawdzanie dat ważności, dbanie o czystość i hig. sklepu, uiszczanie należności za dostarczone towary,przygotowanie produktów do sprzedaży,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemilogicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Huta (wielkopolskie)

MALARZ-TAPECIARZ - 997,4 PLN

Przygotowanie powierzchni pod malowanie i tapetowanie, usuwanie elementów wystających ze ścian, nakładanie podkładu. Wykonywanie gładzi, zapraw gipsowych, szpachlowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 1 850 - 2 550 PLN

Obsługa zamówień ze strony sklepu internetowego, przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz e-mail, fakturowanie, obsługa kasy fiskalnej, pakowanie. Minimum rok stażu.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ - od 2 300 PLN

pakowanie profili
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Poznań (wielkopolskie)

TECHNOLOG – PROGRAMISTA OBRABIAREK - od 3 000 PLN

przygotowywanie toku produkcyjnego poprzez oprogramowanie maszyn CNC
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Słupsk (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 000 PLN

Przygotowywanie reeksportu samochodów i części do samochodów na rynek armeński. Przygotowywanie dokumentów celnych. Pomoc logistyczna. Gotowość do wyjazdów zagranicznych. Wykształcenie średnie ogólne. Znajomość rynku samochodowego/części sam. Doświadczenie zawodowe 2 lata na podobnym stanowisku. Biegła znajomość języka armeńskiego. Prawo jazdy kat. B.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Ząbki (mazowieckie)

POMOC BIUROWA W DZIALE EKSPLOATACYJNO - TECHNICZNYM - 997,4 PLN

Pomoc biurowa w dziale eksploatacyjno - technicznym
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

doręczanie korespondencji, doręczanie przekazów pieniężnych, sprzedaż produktów Poczty Polskiej
POCZTA POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-08-02 - Czerwieńsk (lubuskie)

OPERATOR MASZYN SPRZĄTAJĄCYCH (KUNICE ŻARSKIE) - od 1 850 PLN

Operator urządzeń sprzątających.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Żary (lubuskie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Stolarz budowlany
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Chmielno (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 431,11 PLN

Wszelkie prace związane z budowlanką: układanie glazury, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, podłączenia instalacji wod-kan i c.o.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Opole (opolskie)

SORTOWACZ - 997,4 PLN

Sortowacz odzieży
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Brzeg (opolskie)

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Radziechowy (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Olkusz (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed