Praca KASJER ZŁOTOWO - WALUTOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER ZŁOTOWO - WALUTOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Punktualność, dyspozycyjność, predyspozycje do zawodu

Data publikacji: 2016-08-22

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Punktualność, dyspozycyjność, predyspozycje do zawodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER ZŁOTOWO - WALUTOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętności (do przeszkolenia), znajomość języków obcych mile widziana

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

DEKARZ/ POMOC DEKARZA - do 1 850 PLN

Wykonywanie zadań związanymi z kryciem dachów, ich konserwacją, naprawą oraz montażem. Wykonywanie podkładu pod pokrycia dachowe. Przygotowywanie materiałów dekarskich do wykonywania pokryć dachowych. Prace związane z transportem materiałów dekarskich na stanowisko pracy oraz proste roboty przygotowawcze i porządkowe.
NTB INWESTYCJE sp. z o.o. wykonastwo sp. komandytowa - 2016-12-08 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 000 PLN

Przewóz osób na terenie Polski, Ukrainy, UE.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Doruchów (wielkopolskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Odrzywół (mazowieckie)

CIEŚLA - 1 850 - 2 000 PLN

Budowa domów drewnianych - kompleksowo, wykonywanie prac ciesielskich, ślusarskich, uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy kat B, umiejetność posługiwania się jęz. ukraińskim w stopniu komunikatywnym , gdyż osoby będą współpracować w brygadzie z obcokrajowcami. Praca na terenie całej Polski.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Gowidlino (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Górki (mazowieckie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 850 PLN

Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Czepielowice (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYNY ROZLEWNICZEJ- PRACOWNIK DO ROZLEWANIA GAZU - od 1 850 PLN

Operator maszyny rozlewniczej - pracownik do rozlewania gazu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Białkowo (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

Obsługa klienta multiagencji ubezpieczeniowej.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Słupca (wielkopolskie)

PRACOWNIK MCCAFE - od 2 000 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Wymagane badania sanitarno-epidemiologiczne.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Rybnik (śląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu,utrzymanie magazynu w należytym stanie sanitarno - porządkowym, prowadzenie dokumentacji magazynowej pod nadzorem opiekuna, pomoc przy pracach konserwacyjnych kotłów i instalacji.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

POKOJOWA - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Warszawa (mazowieckie)

obsługa kasy fiskalnej, klienta, wagi, rejestrowanie sprzedaży, utrzymywanie czystości
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Augustów (podlaskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Produkcja plandek, operator wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

Prace związane z obsługą firmy, wprowadzanie, porządkowanie dokumentów, obsługa programu Optima, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Dąbrówka Wisłocka (podkarpackie)

ELEKTRYK - do 13 PLN

prace elektryczne na budowie
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Chorzów (śląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie klatek schodowych, biur, zamiatanie chodników, pranie dywanów i tapicerek-mycie okien i lamperii
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Naratów (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR PILAREK DO POZYSKIWANIA TARCICY - 997,4 PLN

Operator pilarek do pozyskiwania tarcicy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Cieśle (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż odziezy męskiej w saloniefirmowym VISTULA i WÓLCZANKA
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Sosnowiec (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

prowadzenire dokumentacji klientów szkoły, kontrola płatności kursów, obsługa klienta, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Słupsk (pomorskie)

SZLIFIERZ- OCZYSZCZACZ - od 2 300 PLN

szlifowanie i czyszczenie odlewów
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Rożki (mazowieckie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa gości, pilnowanie porządku baru i sali
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Świdnik (lubelskie)

DOSTAWCA POTRAW - od 1 750 PLN

dostawa potraw przygotowywanych w restauracji, pomoc przy rozstawie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Prowadzenie pojazdu i dbałość o dobry stan techniczny ciągnika i naczepy, praca przy załadunkach i rozładunkach. Dbałość o dokumentację przewozową. wymagania:Wykształcenie min. średnie. Prawo jazdy KAT. C + E, ADR, wymagana umiejętność prowadzenia samochodów ciężarowych z cysternami, minimum 10 lat w zawodzie kierowcy cysterny. Biegła znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego, podstawowa znajomość jęz. angielskiego i niemieckiego.Miejsce wykonywania pracy: KRAJE UE, Rosja, Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Kazachstan.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ (104OP) - od 1 200 PLN

Przygotowywanie potraw według przepisów w jezyku Wietnamskim.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Józefów (mazowieckie)