Praca KASJER ZŁOTOWO - WALUTOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Punktualność, dyspozycyjność, predyspozycje do zawodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER ZŁOTOWO - WALUTOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętności (do przeszkolenia), znajomość języków obcych mile widziana

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

REFERENT (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Zabrze (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 52 PI - od 1 850 PLN

zmywanie naczyń stołowych oraz sprzątanie sali konsumenckiej
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Świdnica (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - do 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi, pomoc nauczycielowi podczas zajęć, przygotowywanie pomocy dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SZWACZ - od 1 900 PLN

obsługa maszyn szwalniczych typu stębnówka i overlock; szycie odzieży damskiej polegające na układaniu elementów w całość, następnie łączenie tych elementów i szycie całościowe wyrobu
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Leśna (dolnośląskie)

METALIZATOR - od 1 850 PLN

Nakładanie powłok na metale
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Myszków (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH I OSOBOWYCH - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z ustawami ubezpieczeniowymi oraz ogólnymi warunkami Ubezpieczeń /OWU/ różnych produktów i ubezpieczeń.2. Szkolenie w zakresie produktów sosowanych przez ubezpieczycieli /min. 48 godz./ na wniosek organizatora stażu u 12 ubezpieczycieli.3. Szkolenie podstawowe /ok. 152 godz./, nauka z przeprowadzenia rozmów sprzedażowych z potencjalnymi klientami.4. Nauka obsługi programów ubezpieczeniowych różnych towarzystw /12-tu/.5. Nauka i obsługa różnych urządzeń biurowych: skaner, komputer.6. Pozyskiwanie nowych klientów, roznoszenie ulotek, wysyłanie e-maili, dzwonienie do potencjalnych klientów.7. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.8. Praktyka w przeprowadzaniu rozmów sprzedażowych, czytanie e-mali z zmianami w taryfach i OWU przeczytanych przez ubezpieczycieli.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Kartuzy (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Górowo Iławeckie (warmińsko-mazurskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

PRACE BIUROWE, WYMAGANIA WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE,
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REFERENT - od 1 850 PLN

branża spożywcza, prowadzenie i sporządzanie dokumentacji finansowo-księgowej
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ASYSTENT BIURA + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych,- prowadz. listy adresowej, pocztowej, telefonicznej,- arch. dokumentów,- pisanie pism w edytorze tekstów.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 925 PLN

Obsługa klientów salonu
BARBARA PSTRUCHA-GOLONKA ZAKŁAD FRYZJERSKI "BASIA" - 2016-03-04 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY REFERENT DO SPRAW TRANSPORTU - 997,4 PLN

planowanie i organizacja, kontrola czasu pracy kierowców, przygotowywanie i archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Płock (mazowieckie)

POMOCNIK OPERATORA - od 1 750 PLN

pomocnik operatora
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Smoleń (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Świdnica (dolnośląskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

diagnozowanie i usuwanie awarii
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Dobre Miasto (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

murowanie fundamentów, ścian, wykonywanie stropów murarskich, tynków zew./wew., okładzin
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Piękocin (dolnośląskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Ryczywół (wielkopolskie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe - posadzki ( praca na terenie Krakowa + cała Polska - zakwaterowanie + dowóż)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Budowlane EMKART Jarosław Trzaska - 2016-11-04 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż na stoisku
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Słupsk (pomorskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

Rozbieranie na części zasadnicze ćwierćtusz wołowych, ręcznie oraz na taśmie rozbiorowej za pomocą pił; wykrawanie, za pomocą różnych rodzajów noży, sortowanie mięsa i tłuszczów pochodzących z obróbki elementów na wędzonki lub elementów handlowych na klasy w zależności od barwy mięsa, ścięgnistości, zawartości tkanki tłuszczowej, przekrwień itp.; klasyfikowanie otrzymanych w wyniku wykrawania tłuszczy, kości, żył na poszczególne klasy; rozbieranie ośrodków wszystkich rodzajów zwierząt rzeźnych;skórowanie ręczne i mechaniczne;ostrzenie i konserwowanie narzędzi stosowanych przy rozbiorze i wykrawaniu (piły, noże, musaty).
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Lisków (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

utrzymywanie porządku na magazynie, wydawanie towaru, oklejanie towaru etykietami, sprawdzanie stanów magazynowych, składanie zamówień na brakujący asortyment, kontakt z chińskimi dostawcami
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW CUKIERNICZYCH 14 - od 1 850 PLN

obsługa maszyny cukierniczej
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Kuranów (mazowieckie)

GLAZURNIK K/M - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

- wykonywanie wykopów,- załadunek i przemieszczanie mas ziemnych,- sortowanie oraz rozmieszczanie materiałów na terenie budowy.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Chociszewo (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Żabia Wola (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY ZE SPECJALIZACJĄ ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW/DOPOSAŻENIE/16/3790 - od 1 850 PLN

pracownik biurowy, fax, telefon, faktury, przyjmowanie zgłoszeń archiwizacji
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed