Praca KASJER Wrocław kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER

Wynagrodzenie: do 1 864,8 PLN

Zakres obowiązków: -Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego;-Obsługa klientów sklepu;-Wykładanie i układanie towaru.Miejsce pracy: Wrocław ul. Sielska 3 54-144 Wrocław Oferta znajduje się w sali: G

Data publikacji: 2016-04-11

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
-Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego;-Obsługa klientów sklepu;-Wykładanie i układanie towaru.Miejsce pracy: Wrocław ul. Sielska 3 54-144 Wrocław Oferta znajduje się w sali: G

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 864,8 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 11.10 zł na godzinę

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 864,8 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kasjer handlowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta, aktualna książeczka sanepidowska ( warunek konieczny).

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy