Praca KASJER WALUTOWY Kamienna Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER WALUTOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamienna Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: kasjer walutowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: dobra organizacja pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer walutowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Górki Wielkie (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa klienta bezpośrednia i przez telefondiagnoza i przyjmowanie sprzętu do serwisuarchiwizacja dokumentówdbałość o zachowanie standatdu merchandisingowegoodbywanie szkoleń e-learningowych
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

WG PROGRAMU STAŻU
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Białobrzegi (mazowieckie)

POMOC DEKARZA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych,- orynnowanie budynków,- wykonywanie podbitek,- analizowanie rysunku technicznego.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kolonia Głowa (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Rogoźno (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

Praca polega na przewozie ładunku po krajach Rosji, UE, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Niemiec. Przygotowywanie samochodu do jazdy - ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem, rozmieszczeniem i zamocowaniem ładunku, sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

WG ZAWODU
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Górzyn (lubuskie)

SORTOWACZ - od 925 PLN

sortowanie tworzyw sztucznych, sadzonek roślin oraz surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zielona Góra (lubuskie)

SELEKCJONER-POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość selekcji zwierząt futerkowych. Wyselekcjonowanie zwierząt futerkowych w ilości 11 100 szt.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Dębowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

dbanie o estetykę asortymentu, prezentacja towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Zakopane (małopolskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

szkolenie z zasad funkcjonowania działu, pierwsza linia wsparcia uzytkowników dla sprzetów i aplikacji, konserwacja komputerów PC, aktualizacja i tyworzenie dokumentacji technicznej infrastruktury informatycznej
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Bolesławiec (dolnośląskie)

MONTER REKLAM - od 1 850 PLN

przygotowanie materiałów do montażu reklamy, wykonywanie montażu reklamy z elementów składowycyh, montaż reklam
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Bochnia (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

organizowanie warsztatu pracy, wykonywanie i wydawanie podstawowych potraw, korzystanie z podstawowych urządzeń mechanicznych,utrzymywanie czystości w miejscu pracy, porcjowanie, dekorowanie i wydawanie potraw, krojenie surowców i półproduktów potrzebnych do przygotowania potraw,mycie warzyw i sprzętu kuchennego.
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Olszówka (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 300 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Pomoc w sprawowaniu opieki nad mieszkańcami, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach mieszkalnych i ogólnodostępnych, dbanie o higienę mieszkańców, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Sieradz (łódzkie)

obsługa klienta w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 875 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Złotoryja (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Naprawa zawieszeń, hamulców, wymiana układów rozrządu.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Nysa (opolskie)

STAŻ - ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

pomoc w świadczeniu usług pocztowych i finansowychprowadzenie sprzedaży znaczków poczt., kart telef., towarów handlowych oraz komisowychudzielanie klientom informacji w zakresie świadczonych usługprowadzenie dokumnetacjidzielenie nadchodzącej prenumeraty i przesyłek
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Chorzów (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Magazynier w hurtowni materiałów budowlanych i wykończeniowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Nawojowa (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Według stanowiska - lepienie pierogów itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

obsługa klientów, przyjmowanie dostaw towaru, rozładunek towaru w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Płock (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

POMOC W ADAPTACJI DO WARUNKÓW ŻYCIA W DOMU SENIORA
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Tomice (dolnośląskie)

NASTAWNICZY - 2 100 - 2 800 PLN

Nadzorowanie pracowników wykonujacych roboty w podległym okręgunastawczym, prowadzenie dokumentacji w celu prowadzenia ruchu i ewidencjonowania pracy esploatacyjnej na przydzielonym posterunku, obsługa urzadzeń w celu przygotowania drogi przrbiegu, obserwacja przejeżdżającego taboru kolejowego celem stwierdzenia nieprawidłowości zagrażających dalszej jeździe taboru oraz stwierzenia końca pociągu.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Chruściel (warmińsko-mazurskie)

LABORANT CHEMICZNY- STAZ WRPO 109 - 997,4 PLN

Laborant chemiczny- staz WRPO 109
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Grzybowo (wielkopolskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Iwonicz-Zdrój (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - do 925 PLN

produkcja pizzy i przygotowanie surowców do produkcji pizzy
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Bukowno (małopolskie)

PRACOWNIK SOLARIUM- OFERTA W RAMACH REFUNDACJI WYNAGRODZENIA DLA OSOBY BEZROBOTNEJ DO 30 RKU ŻYCIA - do 1 850 PLN

Pracownik obsługi solarium, osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV do 6 marca br., miejsce pracy: Oborniki Śląskie.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)