Praca KASJER WALUTOWY Góra KANTOR WYMIANY WALUT ANDRZEJ WOŹNIAK

Stanowisko: KASJER WALUTOWY

Wynagrodzenie: od 2 774,96 PLN

Zakres obowiązków: Kasjer walutowy

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Góra (dolnośląskie)

Pracodawca: KANTOR WYMIANY WALUT ANDRZEJ WOŹNIAK

Głogowska 42 A, 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 774,96 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2 000 zł netto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER WALUTOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: górowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Góra

Zawód: kasjer walutowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 774,96 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kasjer walutowy (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs kasjera walutowego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: niekaralność,

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: KANTOR WYMIANY WALUT ANDRZEJ WOŹNIAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + zdjęcie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: górowski

Gmina pracodawcy: Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Góra

Ulica pracodawcy: Głogowska

Numer budynku pracodawcy: 42 A

Profil działalności pracodawcy:
Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer walutowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.06.2016