Praca KASJER-SPRZEDAWCA(NR 6459) Bydgoszcz PIEKARNIA "PIEKUŚ" PAKULSCY & WALOREK SPÓŁKA JAWNA

85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów i inkasowanie należności,- ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy,- współpraca z personelem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA(NR 6459)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, handlowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy:
PIEKARNIA "PIEKUŚ" PAKULSCY & WALOREK SPÓŁKA JAWNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Nowa 2B, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV należy przesłać na adres e-mail: agnieszka.wos (at) piekus.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: inowrocławski

Gmina pracodawcy: Inowrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Inowrocław

Ulica pracodawcy: Nowa

Numer budynku pracodawcy: 2B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*