Praca KASJER-SPRZEDAWCA Żory kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, kasy fiskalnej, utrzymanie porządku, obsługa dostaw

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żory

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Żory

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: STAŻ REALIZOWANY W RAMACH PROJEKTU: PO WER

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Adres pracodawcy:
Osińska 48, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skier.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Żory

Gmina pracodawcy: Żory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żory

Ulica pracodawcy: Osińska

Numer budynku pracodawcy: 48

Profil działalności pracodawcy: Sklep ŻABKA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK MURARZA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Raczyny (mazowieckie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - do 1 850 PLN

produkcja obuwia w I gatunku jakościowym
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK SKLEPU K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR - UMPI/16/0080/W95 "PO WER" - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

sprzedaż w sklepie mięsnym
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Pogorzela (wielkopolskie)

PALACZ CENTRALNEGO OGRZEWANIA - ROBOTNIK PRACY LEKKIEJ - od 1 850 PLN

palacz c.o. - prace konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

przygotowywanie i wyplot dokumentacji technicznej, składanie rysunków wielkoformatowych, oprawianie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Ruda Śląska (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

Pomoc w planowaniu zajęć i działań wychowawczych w szkole. Wspieranie nauczyciela w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Sieradz (łódzkie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Pracownik do spraw ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Leżajsk (podkarpackie)

INŻYNIER - 6 000 - 12 000 PLN

W ramach Virtual Reality (VR) zespół inżynierów będzie pracować z klientami zewnętrznymi i w ramach wewnętrznych zespołów Dolby w celu dostarczania nowych doświadczeń audio do nowych urządzeń. Pełen etat, zadaniowy czas pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wrocław (dolnośląskie)

MANAGER DS. SPRZEDAŻY - do 15 000 PLN

Wykształcenie wyższe; doświadczenie zawodowe min. rok; biegła znajomość języka koreańskiego i angielskiego; kontakty z klientami oraz centralą firmy w Korei Płd; zarzadzanie podległym zespołem; raportowanie; przygotowywanie ofert; jedna zmiana; miejsce pracy: Pyskowice;
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Pyskowice (śląskie)

KROJCZY - do 1 850 PLN

prace krojcze, w tym przygotowywanie projektów firan, zasłon, obrusów itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zgorzelec (dolnośląskie)

URZĘDNIK PODATKOWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK CUKIERNI - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Płock (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

obsługa urządzen biurowych, przyugotowanie ofert handlowych, analizowanie i wpływ oferty na potencjalnego klienta, obsługa klienta, aktywne pozyskiwanie odbiorców
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Górki Małe (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY/STAŻ - 997,4 PLN

Pomoc przy wykonywaniu prac: zbrojenie, zalewanie ław fundamentowych, murowanie ścian, hydroizolacja wraz z dociepleniem ścian, położenie i wykonanie izolacji poziomych, wykonanie konstrukcji dachu wraz z pokryciem.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kraczewice Prywatne (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 13 PLN

utrzymanie czystości zgodnie ze standardami obowiązującymi w Spółce, dbanie o czystość wybranych elementów zewnętrznych, praca wg zleceń
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Piaseczno (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 10 PLN

blacharstwo samochodowe aut osobowych
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Masłomiąca (małopolskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - od 2 200 PLN

wyszukiwanie zleceń, wycena materiałów, rozbicie kosztorysów
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK CENTRUM OBSŁUGI TELEFONICZNEJ - od 1 850 PLN

Udzielanie informacji telefonicznej o świadczonych przez firmę usługach przewozowych, zbieranie informacji handlowych, klasyfikowanie zebranych danych oraz wprowadzenie ich do komputera, promocja działalności firmy, zapisywanie osób do przewozu, wykonywanie zadań pośrednich związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Nysa (opolskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - od 1 850 PLN

prace w domu
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Sienno (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie zamówień, dekretacja dokumentów itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Ruda Śląska (śląskie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Opole (opolskie)

Sprzedawca - wykłądanie i sprzątanie towaru oraz czynność sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Myszków (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed