Praca KASJER-SPRZEDAWCA Smolno Wielkie kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg zawodu

Data publikacji: 2016-05-25

Lokalizacja: Smolno Wielkie (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Smolno Wielkie, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Smolno Wielkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Przedbórz (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Przewożenie towarów na okreśłonej trasie, odbiór dostaw.Wymagane zaświadczenie o niekaralności.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Szubin-Wieś (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Prace porządkowe na terenie Gminy Starcza
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Starcza (śląskie)

CIEŚLA - od 13 PLN

wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie, szalunków, montaż i demontaż szalunków systemowych
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Radom (mazowieckie)

SORTOWACZ-BRAKARZ - do 1 900 PLN

sortowanie i pakowanie butelek, sprawdzanie powierzchniowe jakości butelek, streczowanie i znakowanie palet, obsługa maszyn wtryskowych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Zielona Góra (lubuskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 3 100 PLN

praca na magazynie i przy segregacji puszek aluminiowych
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Września (wielkopolskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

wg programu stazu FP (6/1)
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Darłowo (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - do 2 210 PLN

PROWADZENIE ZAJĘĆ EDUKACYJNO OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZYCH W STOSUNKU DO DZIECI W WIEKU 2,5 -5 LAT; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE (LICENCJAT LUB MAGISTER), PREDYSPOZYCJE DO PRACY Z DZIEĆMI;
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 2 000 PLN

usprawnienie pracy radcy prawnego, śledzenie aktualnych przepisów prawnych, kontakt z organami kontroli prawnej, pisanie pozwów i pism procesowych, sporządzanie umów
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

- Staż dla osoby zar. w tut. Urzędzie pos. II profil pomocy. - Staż od miesiąca czerwca 2017r. - Opieka nad uczestnikami zajęć na terenie ŚDS oraz w czasie wyjść.- Planowanie i prowadzenie wybranych zajęć z uczestnikami..- Pomoc uczestnikom ŚDS w funkcjonowaniu w zyciu codziennym.- Doradzanie w zakresie aktywizacji spolecznej: usługi kulturalne, rekreacyjne, edukacyjne, integracja ze środowiskiem. - Pomoc osobie niepelnosprawnej w załatwianiu spraw urzędowych. - Współtworzenie programów rehabilitacji i pomocy osobie niepełnosprawnej.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Wilcza Wola (podkarpackie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Eksponowanie towarów na półce, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego.
KDK POLSKA Sp. z o.o. - 2017-02-17 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

obsługa maszyn stolarskich, pakowanie elementów
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DS. BIUROWYCH - 997,4 PLN

Nauka: przechowywanie, aktualizowanie i archiwizacja dokumentacji ogólnej spólki; dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentacji w oddziale; opracowywanie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej; sporządzanie pism; obsługa pracowników; rozliczanie usługi; praca w systemie SAP; ewidencja czasu pracy pracowników liniowych i zleceniobiorców; wspomaganie w czynnościach biurowych pracowników oddziału. wszystkie czynności jako nauka oraz pomoc.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Bydgoszcz - Wschód
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DO SPRAW ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

referent do spraw administracji
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Zielona Góra (lubuskie)

KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY - od 2 500 PLN

reprezentowanie interesów firmy poprzez podtrzymywanie i rozwijanie pozytywnych kontaktów handlowych z kontrahentami i klientami firmy, przeprowadzanie rozmów handlowych, tworzenie ofert, prowadzenie negocjacji i finalizacja kontraktów, uczestniczenie w wyjazdach biznesowych, targach, imprezach promocyjnych, pozyskiwanie nowych klientów, nadzorowanie kampanii promującej sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Tczew (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w tut. Urzędzie posiadajacej II profil pomocy spełnijajacej kryteria z programu z art. 49 pkt 2-6praca w godz. 7.00 - 15.00 12.00 - 20.00- zapoznanie sie z asortymentem magazynowym,- zapoznanie się z organizacją pracy w magazynie,- zapozanie się z oprogramowaniem - program sprzedaży zapewniający prowadzenie kartotek,- zapozanie się z dokumentacją magazynową i obiegiem dokumentów,- przyjmowanie i wydawanie towaru - obsługa bezpośrednia klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kolbuszowa (podkarpackie)

ZASILAJĄCY - do 11,01 PLN

Dostarczanie surowca do maszyn, przygotowanie palet z wyrobami gotowymi do odbioru przez magazyn.GIEŁDA PRACY: 29/07/2016 godz. 10.00 sala 216
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 000 PLN

obsługa i naprawa samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

SORTOWACZ ODPADÓW - od 1 850 PLN

sortowanie odpadów na linii sortowniczej odpadów zmieszanych z podziałem na frakcje nadające się do powtórnego wykorzystania, m.in. szkło, papier tworzywa sztuczne itp.; sortowanie surowców wtórnych na linii surowców wtórnych; obsługa urządzeń stosowanych do sortowania odpadów komunalnych zmieszanych.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Lubań (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń kosmetycznych, porady kosmetyczne, dezynfekcja narzędzi, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Słubice (lubuskie)

KIEROWCA-HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

kierowanie samochodem osobowym, pisanie korespondencji handlowych, pozyskiwanie klientów ze wschodu, tłumaczenie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Mszczonów (mazowieckie)

ZMYWACZ SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

mycie i kosmetyka samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Słubice (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ociepleniowe,wykończeniowe, malowanie, szpachlowanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Konin (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 1 200 PLN

BRUKARZ
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kościerzyna (pomorskie)

PRACOWNIK OCZYSZCZANIA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 2 000 PLN

specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Piaseczno (mazowieckie)

ZBROJARZ- BETONIARZ - 1 680 - 2 464 PLN

betonowanie i zbrojenie prefabrykatów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Środa Śląska (dolnośląskie)