Praca KASJER-SPRZEDAWCA Sandomierz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa kasy; rozładunek towaru

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Sprzedawca*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_3: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Mickiewicza 34, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Sandomierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sandomierz

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 34

Profil działalności pracodawcy: handel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy