Praca KASJER- SPRZEDAWCA Poznań kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER- SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: w/g programu

Data publikacji: 2016-05-05

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER- SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Niecała 2, 22-200 Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: włodawski

Gmina pracodawcy: Włodawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włodawa

Ulica pracodawcy: Niecała

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

konserwacja obiektów, otoczenia, części
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Godków (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

zgodnie z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

formownie i wypiek lub smażenie, mieszanie surowców, przygotowywanie ciast
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Piaseczno (mazowieckie)

KURIER - od 1 850 PLN

doręczanie i odbieranie przesyłek kurierskich na terenie miasta piła i okolice(DHL)
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Piła (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Nowe Zawady (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C "C" - od 13 PLN

prowadzenie pojazdu oraz nadzór nad rozładunkiem i załadunkiem- praca przy budowie drogi.
kontakt przez PUP - 2017-10-07 - Nowy Janków (mazowieckie)

POMOC ELEKTRYKA - od 1 750 PLN

Prace instalatorskie, montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
kontakt przez PUP - 2015-11-03 - Ostroróg (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Kościan (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

przyjmowanie towaru, przygotowanie wysyłek
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK OPERATORA PRASY MEMBRANOWEJ - do 1 850 PLN

POMOC W OBSŁUDZE PRASY MEMBRANOWEJ
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

profesjonalna zgodna ze standardami obsługa klienta, zamawianie, wykłądanie i uzupełnianie towarów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Tychy (śląskie)

MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH - od 2 500 PLN

WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENEI ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, STAŻ PRACY 10 LAT, UPRAWNENIA NA PALNIK ACETYLENOWO TLENOWY
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Łask (łódzkie)

TAPICER - od 2 500 PLN

wg zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Człuchów (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Grójec (mazowieckie)

253U - SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - do 2 350 PLN

Przygotowywanie mięsa i warzyw do potraw kuchni tureckiej.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się ze specyfiką zakładu pracy, wykonywanie zadań pomocniczych na stanowisku pracy, archiwizowanie dokumentów wg rzeczowego wykazu akt, obsługa urządzeń biurowych (faks, kserokopiarka, skaner itp.), redagowanie pism, przygotowanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Turek (wielkopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI - do 1 850 PLN

Wykonywanie rysunków konstrukcyjno-budowlanych, kompletowanie dokumentacji konstrukcyjno - budowlanej.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Włodawa (lubelskie)

KIEROWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Organizowanie pracy innym pracownikom. Zamawianie surowców potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania gospodarstwa.
kontakt przez PUP - 2017-08-08 - Dębowiec (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Kosmetyka pielęgnacyjna twarzy, zabiegi złuszczające, manicure, pedicure, pielęgnacja okolicy oka, dezynfekcja, sterylizacja, stylizacja paznokci
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - od 1 850 PLN

Ładowacz nieczystości stałych
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA-KASJER/STAŻ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń sklepowych, rozmieszczanie towaru na półkach
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Karczmiska (lubelskie)

PRACOWNIK OBRÓBKI KAMIENIA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Zielona Góra (lubuskie)

SERWISANT K/M (J.ANG) - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Warszawa (mazowieckie)

KOORDYNATOR DO SPRAW NALEŻNOŚCI - od 2 000 PLN

Kontrola należności i zobowiązań, prowadzenie dokumentacji, rozmowy telefoniczne i korespondencja w języku obcym
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Królewo (pomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO (Z) - 2 100 - 3 000 PLN

Nauczyciel języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Rudka (małopolskie)