Praca KASJER-SPRZEDAWCA/ OSOBA FUNKCYJNA Głogów "ALDI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przemyslowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
uprzejma obsługa klientów przy kasie, prowadzenie i obsługa kasy, przyjmowanie bonów, rozliczanie kasy, sprzątanie pomieszczeń w miejscu pracy, kontrola przyjęcia towaru, przepakowywanie uszkodzonych opakowań

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA/ OSOBA FUNKCYJNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głogów

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w pracy w handlu, wysoka kultura osobista, uprzejmość wobec klientów, gotowość do podejmowania odpowiedzialności, uczciwość

Nazwa pracodawcy:
"ALDI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Przemysłowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dokumenty aplikacyjne przesyłać e-mailem w formacie pdf z dopiskiem"Kasjer/ osoba funkcyjna Głogów" lub osobiście dokumenty aplikacyjne w zamkniętej kopercie z dopiskiem "do rąk Kierownika Rejonu"pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami, nadesłanych dokumentów nie zwraca

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy