Praca KASJER-SPRZEDAWCA Osielsko kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Osielsko, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
czynności kasjerskie , towarowanie sklepu, prace porządkowe

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10-12 zł brutto za godzinę

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Osielsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Zawód: sprzedawca*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania: Sklep POLOmarket

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe, posiadanie książeczki sanepidu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Chmielniki 2b, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Chmielniki

Numer budynku pracodawcy: 2b

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*