Praca Kasjer - Sprzedawca Kraków Media Expert

Nazwa stanowiska: Kasjer - Sprzedawca

Miejscowość: Kraków

Województwo: małopolskie

Powiat: m. Kraków

Adres miejsca pracy: ul. Kamieńskiego 11 (C.H. Bonarka)

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-07

Wymagania dla kandydatów:
wykształcenie co najmniej średnie
preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
komunikatywność
mile widziana znajomość branży RTV/AGD/IT/FOTO

Oferowane korzyści:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilną pracę w firmie o 25. letnim doświadczeniu na rynku AGD/RTV
jasno określone zasady pracy
rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej
prowadzenie sprzedaży
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

CZYŚCICIEL OBIEKTÓW - od 1 850 PLN

Dbanie o czystość w teatrze, praca w Teatrze Stu
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "POŁUDNIE II" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-06 - Kraków (małopolskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 2 100 PLN

praca na stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kraków (małopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-11 - Andrychów (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa biura
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Kraków (małopolskie)

MONTER SIECI GAZOWYCH - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA KASJER - od 11 PLN

obsługa kasy fiskalnej,obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze na kuchni, praca w Krakowie (ul. Mrozowa)
HUT-PUS SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-06-03 - Kraków (małopolskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 2 200 PLN

pomoc przy zakładaniu, serwisie klimatyzacji oraz wentylacji
GRZEGORZ PUŁCZYŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE GP TECH - 2016-08-22 - Kraków (małopolskie)

LISTONOSZ - od 1 900 PLN

profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, zbieranie i aktualizacja danych dotyczących rejonu doręczeń oraz bazy adresowej firm, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A.
POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-02-25 - Kraków (małopolskie)

PORTIER - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DS. ZWIAZANYCH ZE ZWIERZĘTAMI EGZOTYCZNYMI - od 1 850 PLN

wybór i zakup zwierząt, opieka nad zwierzętami, obsługa osprzętu akwarystycznego
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, utrzymanie stanowiska pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Kraków (małopolskie)

KONSERWATOR OBIEKTU I KORTÓW TENISOWYCH - od 1 200 PLN

przeglądy stanu kortów tenisowych,naprawy ,sprawdzanie elektryki,hydrauliki,dbanie o porządek na obiekcie
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kraków (małopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-03-30 - Kolno (podlaskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (DO WYKAŃCZANIA) - od 13 PLN

Prace wykończeniowe przy budowie domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.
PROBET Sp. z o.o. - 2016-05-04 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSO - WĘDLINY - 2 100 - 2 300 PLN

Obsługa Klientów sklepu mięsno - wędliniarskiego
SKLEP MIĘSNY - MAREK POGODA - 2016-03-31 - Kraków (małopolskie)

Media Expert - 2016-01-28 - Sieradz (łódzkie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 10,5 PLN

zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu, reagowanie na zagrożenia, przestrzeganie procedur, współpraca z Klientem
Grupa Hunters Sp. z o. o. - 2015-11-09 - Kraków (małopolskie)

BLACHARZ BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Praca w zawodzie, miejsce wykonywania pracy Litwa, pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dowóz
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Kraków (małopolskie)

KONSULTANT DO SPRAW WSPARCIA UŻYTKOWNIKÓW Z JĘZYKIEM ROSYJSKIM POZIOM II (COMMUNITY SUPPORT REPRESENTATIVE - RUSSIAN II) - od 24,04 PLN

Zajmowanie się obsługą społeczności poprzez e-mail, chat i telefonicznie. Bycie ambasadorem firmy. Udzielanie pomocy i wsparcia użytkownikom i kierowcom. Budowanie lojalności wśród nowych użytkowników. Przekazywanie sugestii do przełożonych i informowanie ich o trudnych sytuacjach.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 750 PLN

Utrzymywanie czystości na w budynkach pogotowia ratunkowego oraz najbliższych terenach zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR OBSŁUGUJĄCY KOSZE - od 2 300 PLN

Zabudowa sprzętu walcowania, udział w procesie produkcyjnym, nadzór nad procesem walcowania
Zakład Walcowniczy PROFIL SA - 2016-04-04 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 690 PLN

sprzątanie przychodni w godz.6-9 od poniedziałku do piątku (okolice ul.Brodowicza), praca od zaraz
Lech Biernacki "PRECYZJA" - 2016-06-28 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 850 PLN

sprzątanie biura w godzinach 18:00-22:00
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kraków (małopolskie)

ZBROJARZ - od 2 400 PLN

zbrojarz
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK FORMIERZA - od 12 PLN

Pomocnik formierza
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed