Praca KASJER-SPRZEDAWCA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru itp.

Data publikacji: 2016-08-31

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
na początek umowa zlecenie (3 m-ce), potem umowa o pracępraca na dwie zmianywymiar czasu pracy 8 h/ dzień

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Data zakończenia pracy: 15.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie dowolne, mile widziane handlowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.08.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

- sprzedaż towaru - obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Jarosław (podkarpackie)

SERWISANT ROWEROWY- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-serwis rowerów,-sprzedaż rowerów, części i akcesoriów do nich
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA* - od 1 850 PLN

Sprzedaż towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Jabłonna (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Nowy Sącz (małopolskie)

1978U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, komputera, dbanie o ekspozycję
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Radom (mazowieckie)

PROJEKTANT PRZESTRZENI/ PLANISTA - od 1 850 PLN

projektowanie małej architektury
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Babki (wielkopolskie)

POMOC OPIEKUNA DZIECIĘCEGO ( STAŻ FP) - 997,4 PLN

Zazpoznanie z zasadami pielęgnacji dzieci i inne
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

przedstawianie oferty usługowej
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Sierpc (mazowieckie)

STAŻ - OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - 997,4 PLN

Pon-Nd 6.00-14.00 lub 14.00-22.00
kontakt przez PUP - 2017-07-28 - Opole (opolskie)

REFERENT ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie się z rejestracją wpływającej korespondencji i inne
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Koszalin (zachodniopomorskie)

FRYZJERKA DAMSKO-MĘSKA - od 1 500 PLN

fryzjerka damsko-męsko. Praca na dwie zmiany
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT SPEDYTORA - 997,4 PLN

koordynacja transportu, pozyskiwanie kontrachentów, obieg dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Błonie (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

przygotowanie kalkulacji ofert ubezpieczeniowych,kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Zambrów (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PROJEKTANT GRAFIKI - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Cisownica (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- pozyskiwanie i obsługa klientów- obsługa kasy fiskalnej - prowadzenie negocjacji handlowych- sporządzanie dokumentów i raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Słupca (wielkopolskie)

POMOC KUCHNI - od 12 PLN

Gastronomia.Zmywanie, sprzątanie, nakładanie i wydawanie posiłków. Wyrabianie produktów mącznych.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomoc przy pracach budowlanych (podawanie materialów budowlanych)
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Lubichowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa klienta na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Studzianki (łódzkie)

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wykładanie towarów na półkach
kontakt przez PUP - 2017-07-19 - Emilia (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

mycie głowy, modelowanie, koloryzacja, trwała, strzyżenie, pielęgnacja włosów, dezynfekcja, utrzymanie stanowiska pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER) Wykształcenie min. średnie; doświadczenie mile widziane; dobra znajomość obsługi komputera, w tym Word, Excel; komunikatywność, staranny (czytelny) charakter pisma, sumienność; zakres obowiązków: prace biurowe z obsługa sekretariatu (rejestracja i wysyłka korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, obsługa patentów, wprowadzanie danych do komputera, sporządzanie drobnych pism urzędowych, wykonywanie prac na potrzeby działu adm.-finansowego, utrzymania i zarządzania; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-07-26 - Gliwice (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Włodawa (lubelskie)

INŻYNIER SYSTEMU / SYSTEM ENGINEER - od 9 000 PLN

Prowadzenie wdrożeń systemów informacyjnych, administracja systemów i sieci, kontakt z zespołem i klientem ukraińskojęzycznym, wypełnianie dokumentacji w języku angielskim i ukraińskim.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Pracownik budowlany , praca w terenie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Pszczółczyn (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

- przygotowanie kababa- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Starogard Gdański (pomorskie)

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO - od 2 700 PLN

Realizowanie wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży, w tym prowadzenie aktywnej sprzedaży oferowanych przez Bank produktów bankowych i nie bankowych oraz produktów Grupy Kapitałowej Banku; Doradztwo w wyborze nowego produktu oraz w sprawach związanych z bieżącą obsługą; Poszerzanie zakresu dotychczasowej współpracy z klientami (cross-selling i up-selling); Realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych zlecanych przez klientów, rozliczanie kasy; Prowadzenie ewidencji realizowanych operacji w odpowiednich systemach informatycznych; Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.Osoby zainteresowane mogą wysyłać CV na adres e-mail: rekrutacja.szczecin (at) pkobp.pl lub składać bezpośrednio w oddziale banku w Myśliborzu.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK ZMIANY - od 3 300 PLN

Kierowanie pracą zespołu, zapewnienie rozwoju pracowników, organizowanie i koordynowanie przebiegu procesów magazynowych. Praca na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym.
FIEGE LOGISTICS Sp. z o.o. - 2016-06-29 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace związane z działanością firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Witosław (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA + ST PO WER - 997,4 PLN

-obsł. gości-rejestracja,- obsł. rezerwacji,- wystawianie faktur,- obsł. kasy fiskalnej,- dbanie o wizerunek.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Łódź (łódzkie)