Praca KASJER/SPRZEDAWCA Kraków Elżbieta Kustra/Fresh Market

Miejsce pracy:
31-033 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Kasjer/sprzedawca, branża spożywcza, praca w Krakowie ul. Westerplatte

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie 10 pln netto/h ( ok. 13 pln brutto/h )

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: KASJER/SPRZEDAWCA

Data zakończenia pracy: 29.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015