Praca KASJER-SPRZEDAWCA Koniecpol kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, kserokopiarki, modemu do drukowania kuponów doładowujących, obsługa urządzenia służącego do dorabiania kluczy, układanie i eksponowanie towarów na półkach, obsługa komputera.

Data publikacji: 2016-10-07

Lokalizacja: Koniecpol (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Koniecpol, powiat: częstochowski, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy fiskalnej, kserokopiarki, modemu do drukowania kuponów doładowujących, obsługa urządzenia służącego do dorabiania kluczy, układanie i eksponowanie towarów na półkach, obsługa komputera.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koniecpol

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: częstochowski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 09.02.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_3: pomaturalne/policealne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.10.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy