Praca KASJER-SPRZEDAWCA Jastrzębie-Zdrój kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: sprzedaż, doradztwo, prace porządkowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębie-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jastrzębie-Zdrój

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 11.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: wykształcenie zawodowe lub średnie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pszczyńska 134, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Adres strony pracodawcy: www.bielaszka.pl

Ulica pracodawcy: Pszczyńska

Numer budynku pracodawcy: 134

Profil działalności pracodawcy:
Transport drogowy towarów, Market Budowlany "Mrówka"

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 750 PLN

zakup i dostarczanie produktów , catering
kontakt przez PUP - 2015-10-06 - Szydłowiec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż art. ogrodniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA, FLORYSTA - 997,4 PLN

obsługa kwiaciarni, sprzedaz
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Sławno (zachodniopomorskie)

FAKTURZYSTKA - od 2 500 PLN

Kontorla przychodów, kosztów.Wystawianie faktur i not korygujących.Sprawdzanie poprawności i korygowanie faktur.Wprowadzanie faktur do systemu informatycznego oraz kontrola obiegu dokumentacji handlowej.Przygotowywanie raportów.Sporządzanie bieżącej wew. dokumentacji.Przeprowadzanie inwentaryzacji.Wprowadzanie do systemów cen towarów.Weryfikacja zgodności cen towarów na półkach z cenami w systemie kasowym.Nadzór nad ekspozycją towarów.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Maciejowice (mazowieckie)

PRACOWNIK SKLEPU - od 1 850 PLN

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, uzupełnianie asortymentu na półach, prace porządkowe w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Telefoniczna Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych z dokumentów papierowych do systemy komputerowego, segregowanie i podłączanie dokumentów aktualizacyjnych do teczek z aktami podatników
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Legionowo (mazowieckie)

oferta stażu do 30r.ż
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łowicz (łódzkie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - od 1 850 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Jedwabno (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK ARCHITEKT - 997,4 PLN

projektowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Guzowatka (mazowieckie)

SEKRETARKA MEDYCZNA + ST PO WER SZPIT. GINEK.-POŁO - 997,4 PLN

- prowadz. korespondencji związanej z działalnością med. i admin. kliniki,- sporządzanie pod kierunkiem lekarza opisów z historii choroby wypisów końcowych,- sporządzanie zestawień statystycznych i przekazywanie ich do SAM. SEKCJI STATYSTYKI MED. I DOKUMENTACJI CHORYCH,- dbanie o należyte zaoaptrzenie kliniki w potrzebne druki med. oraz sekretariatu we mat. biurowe,- porządkowane dokumentacji pacjentów i jej zwrot w obowiązującym terminie do SAM. SEKCJI STATYSTYKI MED.,- pobranie dokumentacji z archiwum na podstawie zleceń lekarskich,- zachowanie tajemnicy państowej i służbowej,- obsuga komputera.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

opieka nad osoba nhiepełnosprawną
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Płońsk (mazowieckie)

MASZYNISTA URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH-OPERATOROWY URZĄDZEŃ PRZERÓBCZYCH - od 2 070 PLN

obsługa maszyn flotacyjnych, obsługa procesu wzbogacania w cieczach ciężkich, obsługa przesiewaczy, obsługa zagęszczaczy i inne
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Bukowno (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Pozyskiwanie klientów z rejonu Afryki Północnej. Sporządzanie ofert, negocjacje z klientami. Obsługa wysyłek, koordynowanie działań w zakresie sprzedaży, analiza rynku.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Czarny Las (mazowieckie)

HOT KITCHEN CHEF - od 2 850 PLN

zaopatrywanie lokalu w produkty żywnościowe, odpowiedzialność za przygotowanie dań kuchni indyjskiej pod nadzorem hinduskiego szefa kuchni, składanie zamówień na materiały u hinduskich dostawców. przygotowywanie ofert handlowych, koordynacja bieżących spraw ze stałymi klientami, w tym indyjskimi, zgodnie z poleceniami przełożonych
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Leszno (wielkopolskie)

KIEROWNIK DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Sierpc (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

wykonywanie robót drogowych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Zduńska Wola (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Jaworzno (śląskie)

KIEROWNIK DS. ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH - od 7 500 PLN

Dostarczanie rozwiązań dla klientów globalnych i odpowiednich rozwiązań biznesowych oraz warunków realizacji projektu. Wsparcie klienta globalnego w rozwiązywaniu problemów IT z wykorzystaniem języka hiszpańskiego i angielskiego. Przygotowywanie ofert i rozwiązań z obszaru otsourcingu IT dla klientów międzynarodowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wrocław (dolnośląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 925 PLN

szycie tkanin, dzianin; wymagana umiejętność szycia na maszynie typy ramieniówka - koszule wizytowe;
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Ksawerów (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

przyjmowanie i zamawianie towaru, obsługa klienta, ekspozycja towaru w ladach
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Zakliczyn (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 4 000 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego - przewóz towarów na terenie Polski. Po powrocie z tasy wolna noc i dzień. Rozpoczęcie jazdy następnego wieczoru. Wymagane prawo jazdy kat. CE oraz świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy. Wynagrodzenie 4.000 zł netto.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Kamionka Wielka (małopolskie)

PRACOWNIK SITODRUKARNI - od 1 850 PLN

wykonywanie pracy w sitodrukarmi, przygotowanie procesu sitodruku oraz nadzorowanie tergo procesu, wykonywanie nadruków na tekstyliach według ustalonego projektu.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACJI - od 2 918,86 PLN

Koordynacja obiegu dokumentów, korespondencja z klientami, zarządzanie produktami w systemach sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wrocław (dolnośląskie)

MALARZ-LAKIERNIK KONSTRUKCJI I WYROBÓW METALOWYCH - 997,4 PLN

Przygotowanie powierzchni pod nakładanie powłok, nakładanie powłok, odtłuszczanie, dobór odpowiednich składników, materiwłów, kontrolowanie jakości, obsługa malarni
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Brzyście (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 100 PLN

WYKONYWANIE POMOCNICZYCH ROBÓT PRZY MONTAŻU PŁYT GIPSOWO KARTONOWYCH, SZPACHLOWANIU, MALOWANIU, UKŁADANIU GLAZURY I TERAKOTY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA PRAC WYKOŃCZENIOWYCH, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻE 3 METRÓW, 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO; GODZINY PRACY: 07.00-15.00 - 40 GODZIN TYGODNIOWO;
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Jaworzno (śląskie)

POKOJOWA - od 1 750 PLN

dbanie o porządek w pokojach hotelowych
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed