Praca KASJER - SPRZEDAWCA Głogów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zg z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Zawód: pozostali kasjerzy i sprzedawcy biletów

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 16.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Piaskowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Ulica pracodawcy: Piaskowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: sklep spożywczo-przemysłowy POLO MARKET

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali kasjerzy i sprzedawcy biletów

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Łochów (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI CATERINGU - do 2 000 PLN

obsługa cateringów, obsługa imprez
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Legnica (dolnośląskie)

(IŁŻA) - KELNER - od 2 000 PLN

obsługa gości, przygotowywanie sal restauracyjnych i bankietowych, przyjmowanie zamówień od klientów, znajomość karty menu.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Starachowice (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - od 1 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, wiedza z zakresu prawa pracy, technik i procedur rekrutacyjnych, doświadczenie zawodowe: 1 rok doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników, znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: planowanie i realizacja procesów rekrutacji pracowników z rynków Europy Wschodniej.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Lublin (lubelskie)

PIELĘGNIARKA ŚRODOWISKOWO-RODZINNA - od 2 000 PLN

opieka pielęgniarska, szczepienia ochronne
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Hrubieszów (lubelskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż i obsługa klienta, uzupełnianie towaru na półkach
MORGAN Sławomir Sokół - 2017-02-07 - Biała Podlaska (lubelskie)

OBUWNIK - do 1 850 PLN

Obsługa maszyn typu Ploter, Projektowanie i obsługa wykroju
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Stanisław Dolny (małopolskie)

94U - FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Radom (mazowieckie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Gulczewo (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż i utrzymanie kontaktów z klientem
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Frydrychowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji; obsługa poczty, wspólpraca z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

sporzadzanie dokumentów na podstawie wzorów, kontakt z klientami, bankami, firmami, współpracującymi, obsługa biura, prowadzenie korespondencji, kontakt z urzędami w celu uzyskania informacji, spotkania z klientami w biurze jak i w terenie
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TECHNIK MASAŻYSTA - od 1 850 PLN

masażysta
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Nowa Sól (lubuskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 400 PLN

szalowanie ścian żelbetowych przy uzyciu przętu PERI, DOKA, ALSINA
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Lipnica Dolna (małopolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Wasilków (podlaskie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY SKLEPOWI (EKSPEDIENCI) - 997,4 PLN

pozostali sprzedawcy sklepowi
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży damskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zgierz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż bezpośrednia, wykładanie towaru, dbanie o czystość sklepu.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Turzyniec (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Rajec Szlachecki (mazowieckie)

MŁODSZY WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

program
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Krasnystaw (lubelskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie czynności na stanowisku robotnik placowy z art.57 algorytm
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Janów Lubelski (lubelskie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Chabsko (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 050 PLN

montaż gips-karton, kostki brukowej, klejenie, prace porządkowe, malowanie, tynkowanie, dyspozycyjność ze względu na wykonywanie pracy według zleceń, w razie potrzeb przewóz materiałów budowlanych z hurtowni na plac budowy; doświadczenie w budowlance
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Staniszcze Małe (opolskie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - SEGREGATOR FRAKCJI - od 12 PLN

Sortowanie frakcji odpadów metali żelaznych i niezelaznych, sprzątanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Legnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Magazynier - sprzedawca - obsługa klienta, układanie towaru, przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Żarki (śląskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

-prace instalacyjne, rozruchowe, pomiarowe
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wieliczka (małopolskie)