Praca KASJER-SPRZEDAWCA Czeladź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej,przyjmowanie towaru,sprzedaż towarów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czeladź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 17.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Udokumentowane doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wymagane skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Ignacego Krasickiego

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*