Praca KASJER - SPRZEDAWCA Bielawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: kasjer - sprzedawca

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 16.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Rynek 27, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierżoniów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy:
Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 1 850 PLN

organizowanie produkcji gastronomicznej, przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Lubań (dolnośląskie)

DEVELOPER JAVA - od 5 500 PLN

PROGRAMISTA PEŁNEGO STOSU APLIKACJI
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ KUCHNI ORINTALNEJ- KUCHNIA TURECKA - do 2 300 PLN

Przygotowywanie dań: Gyros, Falafel, Tortilla i inne dania orientalne. Miejsce pracy: Wrocław ul. Igielna 16Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI- DZIAŁ OBRÓBKI - od 1 850 PLN

-obsługa maszyn skrawających -wizualna kontrola jakości -dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki - czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Częstochowa (śląskie)

SPECJALISTA DS. SAMOCHODÓW - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw samochodów, rozliczanie szkód transportowych, koordynowanie procesu sprzedaży, obsługa programu administracji sprzedaży, obsługa urządzeń techniki biurowej.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Płock (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

karmienie i pojenie zwierząt, utrzymywanie w czystości zwierząt oraz stajni i chlewów; wykonywanie innych pokrewnych zadań; ewentualnie nadzorowywanie innych pracowników
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Mikstat (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

prace księgowe zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Łuzki (mazowieckie)

DEMONTAŻ POJAZDÓW - 997,4 PLN

demontaż pojazdów złomowanych i podzespołów,wycinanie elementó pojazdów,segregacja zdemontowanych cześći.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Długobórz Drugi (podlaskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Paterek (kujawsko-pomorskie)

KASJER/ SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Wykształcenie min. gimnazjalne, doświadczenie: mile widziane; zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowiska mięso i wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość, obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy; dwie zmiany, miejsce pracy: Rudziniec;
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Rudziniec (śląskie)

WYCHOWAWCA W DOMU DZIECKA - od 2 000 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości na terenie placu firmowego
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Białaczów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

praca w kwiaciarni i centrum ogrodniczym ze szkółką roślin. Pielenie, podlewanie, opieka nad roślinami. Sprzedaż i doradztwo w szkółce roslin ozdobnych. Zakładanie ogrodów i pielęgnacja
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 300 PLN

dostarczenie towaru do klienta,załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Trzebinia (małopolskie)

ANALITYK SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - SAMODZIELNY - do 8 000 PLN

- KONTAKT Z KLIENTEM W CELU REALIZOWANIA WYMAGAŃ, - TRENOWANIE ANALITYKÓW BIZNESOWYCH Z ZAKRESU USŁUG IT, - ORGANIZOWANIE I PROWADZENIE SPOTKAŃ: USER ACCEPTANCE DEMO I USER ACCEPTANCETEST, - WSPIERANIE SPÓJNOŚCI GLOBALNYCH PROCSÓW I WYKORZYSTYWANIA APLIKACJI, - ZAPEWNIENIE WSPARCIA I INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ DLA STRATEGICZNYCH OBSZARÓW, - USPRAWNIANIE PROCESÓW IT, METOD, STANDARDÓW, PROJEKTOWANIE MODUŁÓW SZKOLENIOWYCH DLA ANALITYKI BIZNESU, - CIĄGŁA PRACA PRZY USPRAWNIANIU ISTNIEJĄCYCH METOD I POSZUKIWANIE NOWYCH, - DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ W KONTEKŚCIE GLOBALNYM.
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER +ST PO WER - 997,4 PLN

- przygot. towaru na magazyn,- oklejanie naklejkami w języku polskim,- pakowanie paczek klientów zgodnie z zamówieniami.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK STOLARZ - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Gniezno (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. PROJEKTU - do 1 850 PLN

Wykonywanie projektów oraz
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Polanka (małopolskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO - od 9 775 PLN

Zarządzanie systemami IT, w tym analiza jakości, identyfikacja problemów, zarządzanie i wdrażanie zmian, usprawnianie systemów IT dla dostawców, współpraca z globalnymi dostawcami rynków z rynków międzynarodowych w tym rynków arabskich
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kraków (małopolskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 750 PLN

Wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH (33PJ) - od 2 000 PLN

Montaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych typu rozdzielnice, inne urzadzenia elektrotechniczne. Pamkowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Otwock (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 1 900 PLN

obsługa księgowa firm
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Cieszyn (śląskie)

RECEPCJONISTA/TKA - od 1 850 PLN

Obsługa komputera, urządzeń biurowych (fax, terminal płatniczy). Obsługa administracyjna strony, bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych, meldowanie, przyjmowanie płatności za pobyt.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Zamość (lubelskie)

PRCOWNIK OCHRONY - od 11,56 PLN

ochrona obiektu przemysłowego
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Bytom (śląskie)

MŁODSZY INSTRUKTOR-ANIMATOR - 997,4 PLN

WG PROGRAMU STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Przedmoście (dolnośląskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

Obsługa strony internetowej oraz sklepu internetowego firmy. Staż w Krapkowicach w ramach progarmu PO WER
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Krapkowice (opolskie)

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI - do 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Kal (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed